کد خبر: 742380 A

سرهنگ بشیری:

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: متاسفانه سال گذشته 20 هزار کودک والدین خود را در سوانح از دست دادند، از همین رو امسال روی موضوع "به خاطر کودکان ایمن برانیم" کار می کنیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ حسین بشیری در حاشیه رزمایش نوروزی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت: ما امسال روی  موضوع "به خاطر کودکان ایمن برانیم" کار می کنیم و تمام برنامه های تولیدی در این حوزه است. از همین رو ۲۲ غرفه در  مبادی ورودی ،خروجی و تفرجگاه های اصلی تهران مثل پارک ارم، برج میلاد و پارک آب وآتش برای  مشاوره طراحی کردیم.

وی ادامه داد: پلیس راهور با راه اندازی این پویش به هزار نفر، نفری ۱۰۰ هزار تومان هدیه می‌دهد البته اگر در نوروز والدینشان تخلف راهنمایی و رانندگی مرتکب نشوند، همچنین  به ده نفر ۱ میلیون تومان جایزه می دهیم.کودکان می توانند عکسی از خودشان  و والدینشان حین بستن کمربند یا کمربند بستن بگیرند و برای ما از طریق my.refah.ir  ارسال کنند.

وی افزود: یک اتفاق خوب دیگری که رخ داد آماده کردن و نصب حدود ۵۰ هزار برچسب زیبا با موضوع به خاطر کودکان ایمن برانیم روی خودورها بود به امید اینکه امسال نوروز خیلی بهتری داشته باشیم و سوانح ترافیکی خیلی کمتری را شاهد باشیم.

پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ترافیک کودکان والدین بشیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر