کد خبر: 737837 A

رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی ناجا از اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا با اولویت مواد محترقه در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ سهراب بهرامی ایجاد امنیت و آسایش برای مردم را از وظایف ذاتی پلیس دانست و اظهار داشت: با خطراتی که مواد محترقه در جامعه ایجاد می کند، متاسفانه  همچنان ،هر ساله شاهد سوختگی های شدید و ایجاد ضایعات غیر قابل جبران هستیم.

وی با اشاره به اینکه نگهداری و فروش مواد محترقه به عنوان قاچاق و جرم محسوب می شود، افزود: مواد محترقه چون از راه‌های غیر قانونی به کشور وارد می شود با فروشندگان و توزیع کنندگان آن به عنوان قاچاقچی رفتار و برخورد  می شود.

 رئیس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی ناجا با تذکر جدی به قاچاقچیان مواد محترقه، از قاطعیت پلیس برای برخورد با این افراد خبر داد و گفت: با واحدهای صنفی که اقدام به نگهداری مواد محترقه کنند، برخورد قانونی می‌شود.

این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر تشدید مقابله با قاچاقچیان مواد محترقه، از اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا با اولویت مواد محترقه در سراسر کشور خبر داد وگفت: پلیس با کسانی که اقدام به نگهداری، فروش و توزیع این مواد کنند، مقابله جدی می کند.

وی  با اشاره به اینکه این طرح سراسری در حال حاضر در همه استان های کشور در حال اجراست، افزود: از اول سال تاکنون هرسه ماه یک طرح با عنوان مبارزه با قاچاق کالا با اولویت کالاهای ممنوعه که یکی از آنها مواد محترقه است، اجرایی می شود.

رییس پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر