کد خبر: 735197 A

رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران تاکید کرد: متوجه شده ایم علت استعفای معاون فنی و عمرانی شهردار تهران عدم تخصیص بودجه در اختیار به پروژه های ضروری بوده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمد سالاری صبح امروز در صد و بیست و هفتمین جلسه علنی شورای شهر تهران طی تذکری در خصوص جایگزینی معاونت فنی و عمرانی شهرداری اظهار داشت: بر اینکه حق تغییر و انتصاب مدیران شهرداری به عهده شهردار محترم است واقف هستم اما آنچه موجب نگرانی است این است که مدیریت شهری در طول سال گذشته خواسته یا ناخواسته شاهد تغییر مکرر مدیران در سطوح مختلف بوده است و وعده‌هایی که مدیریت شهری به مردم می دهد در چنین شرایطی محقق نمی شود و ما باید در این راستا پاسخگو باشیم.

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران افزود: در فرایند چرایی استعفای معاونت فنی و عمرانی متوجه شدم دلیل اصلی، عدم همکاری و عدم تخصیص بودجه در اختیار برای پروژه‌های ضروری بوده است. ایشان معاونی پاکدست، موفق، اصلاح‌طلب و بی‌حاشیه بودند و به همین دلیل تذکر خود را به خاطر تغییراتی که مغایر با مصلحت شهر و شهروندان و با رویکرد رفیق گزینی باشد، به شهردار تهران اعلام می دارم.‌

بودجه شورای شهر تهران شهردار تهران شهرداری معماری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر