کد خبر: 735002 A

شهردار تهران در گفت‌وگو با ایلنا:

شهردار تهران در واکنش به تذکر خزانه‌دار شورای شهر مبنی بر لزوم حذف یکی از معاونت‌های شهرداری تا پایان سال گفت: تا پایان سال برنامه‌ای برای حذف معاونت‌ها نداریم.

پیروز حناچی (شهردار تهران) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره حذف و ادغام معاونت‌های شهرداری تهران گفت: هنوز جمع‌بندی روشنی در این خصوص نداریم، اما به این سمت حرکت می‌کنیم.

شهردار تهران درباره تذکر سید حسن رسولی، خزانه‌دار شورای شهر تهران مبنی بر لزوم حذف حداقل یکی از معاونت‌های شهرداری تا پایان سال گفت: تا پایان سال برنامه‌ای برای حذف نداریم، اما در مهلتی که شورای شهر معین کرده است، نسبت به حذف و ادغام معاونت‌ها اقدام خواهیم کرد.

به گزارش ایلنا، سید حسن رسولی پنجم اسفند ماه در صحن شورای شهر تهران گفته بود: شایسته است شهردار تهران گزارش اجرای بند ۸ تبصره ۴ از بودجه سال ۹۷ مبنی بر کاهش ده درصدی سطوح سازمانی و عناوین شغلی و پست‌های سازمانی غیرضرور را تا پایان اسفند سال جاری به شورای شهر ارائه کند و حداقل یک معاونت از معاونت‌های شهرداری تا پایان اسفند سال جاری حذف شود.

براساس تبصره ۴ لایحه بودجه سال ۹۷ شهرداری تهران مکلف است برای چابک‌سازی ساختار سازمانی و سازمان‌ها، شرکت‌ها و موسسات تابعه از طریق کاهش متوسط ۱۰ درصد واحدهای سازمانی، عناوین شغلی غیرمصوب و پست‌های زائد اقدام کند.

پیروز حناچی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر