کد خبر: 733596 A

با حکم شهردار تهران؛

سکینه اشرفی، معاون برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهردار تهران، با حفظ سمت به عنوان «رئیس شورای اداری شهرداری تهران» منصوب شد.

به گزارش ایلنا، پیروز حناچی شهردار تهران با صدور احکام جداگانه‌ای اعضای شورای اداری شهرداری تهران را منصوب کرد که بر این اساس، سکینه اشرفی به عنوان رئیس شورای اداری منصوب شد.

در حکم پیروز حناچی خطاب به سکینه اشرفی آمده است:

«با استناد به ماده ۷۴ آیین‌نامه استخدامی شهرداری تهران مصوب ۱۳۵۸ شورای انقلاب و در اجرای تبصره ماده ۱۱۲ قانون استخدام کشوری با تفویض اختیار از سازمان اداری و استخدامی کشور به شماره ۵۳۱۳۰۱ مورخ ۰۱/۱۰/۱۳۹۷، به موجب این حکم شما با حفظ سمت و وظایف فعلی به عنوان «رئیس شورای اداری شهرداری تهران» منصوب می‌شوید.

انتظار دارم که با اهتمام لازم نسبت به رعایت بند ۱۰ سیاست‌های کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری مبنی بر چابک‌سازی، متناسب‌سازی و منطقی نمودن ساختار اداری و انجام وظایف محوله مطابق با ماده ۷۵ آیین‌نامه استخدامی شهرداری تهران مصوب سال ۱۳۵۸، اقدامات لازم با همکاری سایر بخش‌های درون سازمانی که مورد انتظار اینجانب است را جهت تحقق شعار «تهران، شهری برای همه» به عمل آورید.»

گفتنی است شهردار تهران، در حکم دیگری سجاد احمدوند، سرپرست اداره‌کل تشکیلات و بهبود روش‌های شهرداری تهران را به عنوان دبیر شورای اداری شهرداری تهران منصوب کرد.

index

 

 

سکینه اشرفی رئیس شورای اداری شهرداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر