کد خبر: 732268 A

صبح امروز رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری یک سوداگر مرگ و کشف ۳۰ کیلو گرم تریاک خبر داد .

به گزارش ایلنا، سرهنگ "محمد بخشنده" گفت: در پی دریافت اخبار و گزارشات مردمی مبنی بر قاچاق و ترانزیت مواد افیونی توسط یکی از قاچاقچیان، شناسایی و دستگیری متهم در دستور کار ماموران این پایگاه قرار گرفت.

وی گفت: با انجام اقدامات گسترده پلیسی و پایش اطلاعاتی معلوم شد فرد اصلی که از عناصر مهم توزیع تریاک در جنوب پایتخت است؛ به تازگی مقدار قابل توجهی مواد مخدر از شهرهای جنوبی کشور خریداری و قصد دارد برای توزیع به شهر تهران منتقل دهد.

بخشنده در ادامه اظهار داشت: نتیجه تحقیقات در اختیار مقام قضایی قرار گرفت و متعاقب آن دستور دستگیری متهم اخذ و پس از انجام چندین نوبت کنترل نامحسوس محورهای مواصلاتی به شهر تهران در نهایت خودروی مورد نظر در بزرگراه آزادگان تقاطع ساوه شناسایی شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: ماموران عملیات ویژه این پلیس موفق شدند در یک اقدام ضربتی خودرو را متوقف و ضمن دستگیری متهم مقدار ۳۰ کیلو گرم تریاک جاساز شده در داخل بطری های آب کشف کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب در پایان خاطر نشان کرد: متهم به مقر پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت انتقال و پس از تکمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ بخشنده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر