کد خبر: 728323 A

محسنی بندپی:

استاندار تهران تاکید کرد: فعال شدن صنعت گردشگری عامل مهمی در اقتصاد مقاومتی است به ویژه با تنوع اقلیمی و آب و هوایی و صنایع گردشگری این موضوع اهمیت می‌‌‌یابد.

به گزارش ایلنا، انوشیروان محسنی بندپی در جریان بازدید از نمایشگاه بین‌‌‌المللی گردشگری گفت: گردشگران، سفیری برای انتقال جذابیت‌‌ها و داشته‌‌های ایران هستند و برگزاری نمایشگاه گردشگری در توسعه این صنعت اثرگذار است.

وی افزود: فعال شدن صنعت گردشگری عامل مهمی در اقتصاد مقاومتی است به ویژه با تنوع اقلیمی و آب و هوایی و صنایع گردشگری این موضوع اهمیت می‌‌‌یابد.

استاندار تهران با بیان اینکه بهبود خطوط هوایی، کاهش نقاط حادثه‌‌‌‌خیز جاده‌‌ها و توسعه حمل و نقل در افزایش صنعت گردشگری ایران مؤثر است، اظهار داشت: گردشگران، سفیری برای انتقال جذابیت‌‌‌ها و داشته‌‌های ایران هستند و برگزاری نمایشگاه گردشگری در توسعه این صنعت اثرگذار است.

محسنی بندپی ادامه داد: راه‌‌اندازی اپلیکیشن و برنامه گردشگری که اطلاعات مفیدی از جاذبه‌‌های استان تهران و سایر استان‌‌ها در اختیار گردشگران قرار می‌‌دهد.

به گفته وی، استان تهران به دلیل برخورداری از جاذبه‌‌‌های طبیعی و فرهنگی مقصد خیلی از گردشگران است.

استاندار تهران اضافه کرد: دانشکده‌‌های گردشگری در سطح کشور عامل مهمی در علمی شدن این صنعت است و در توسعه صنایع وابسته به آن نقش دارد.

محسنی بندپی انوشیروان محسنی بندپی انوشیروان محسنی‌بندپی انوشیروان محسنی بند پی انوشیروان محسنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر