کد خبر: 727677 A

رئیس هیات مدیره کانون مهندسان معمار تهران:

رئیس هیات مدیره کانون مهندسان معمار تهران با اشاره به برگزاری همایش «تهران؛ چهار دهه معماری و طرح‌های شهری» به لزوم حضور شهروندان اشاره کرد و مشارکت مردم را برای توسعه معماری مورد نیاز دانست.

به گزارش ایلنا، رئیس هیات مدیره کانون مهندسان معمار تهران در رابطه با برگزاری همایش «تهران؛ چهار دهه معماری و طرح‌های شهری» گفت: برگزاری این همایش‌‌ها برای آسیب‌‌شناسی مسائل مربوط به حوزه معماری و شهرسازی ضرورت بسیاری دارد اما وقتی ضرورت آن بیشتر مشخص می‌‌شود که به نتیجه برسیم، درس بگیریم و راهکاری برای فعالیت‌‌های آینده داشته باشیم.

وی افزود: لازم است تا در این همایش آسیب‌‌ها و نقاط ضعف را بدون تعارف و صادقانه مطرح کرد تا اینکه قدم‌‌های بهتری برداریم و برای آینده درس بگیریم.

این متخصص حوزه معماری و شهرسازی در رابطه با لزوم برگزاری همایش‌‌های مربوط به حوزه معماری و شهرسازی اظهار داشت: جلساتی این چنینی چشم‌‌اندازهای خوبی دارد و به نظرم مخاطبان این همایش جامعه معماری و شهرسازی هستند اما امیدوارم که مردم هم جز مخاطبان باشند. 

وی اضافه کرد: ما همیشه مشارکت مردم در طرح‌‌ها را دست‌‌کم می‌‌گیریم. اطلاع‌‌‌رسانی در رسانه‌‌هایی که بازخورد و نفوذ داشته اهمیت بسیار زیادی دارد؛ تاکنون نقطه ضعف بسیار داشتیم و امیدوارم برگزاری این همایش‌‌ها راهگشا باشد.

کانون مهندسان معمار تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر