کد خبر: 721506 A

هاشمی:

رئیس شورای شهر تهران از برگزاری جلسه مشترک هم اندیشی با شهردار تهران خبر دهد و گفت: این جلسه امشب برگزار نی شود و طی آن لایحه بودجه سال 98 شهرداری مورد بررسی قرار می گیرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محسن هاشمی در حاشیه صدوبیستمین جلسه شورای شهر تهران و در جمع خبرنگاران با اشاره به مصوبات شورای شهر در جلسه امروز گفت: امروز لایحه تعیین نرخ تردد خودروهای باری در محدوده کامیون ممنوع با 4 ماده به تصویب رسید.

همچنین لایحه درخواست تخفیف به بدهکارانی که عوارض محدوده طرح ترافیک خود را پرداخت نکرده بودند، نیز به تصویب اعضای شورای شهر رسید.

وی در پاسخ به پرسشی در خصوص اینکه چرا نماینده ای از معاونت برنامه ریزی و امور شوراها در صحن علنی حضور نداشت و احتمال جابجایی در جریان ارائه لایحه بودجه در این معاونت وجود دارد، گفت: دیروز به ما پیغام داده شد که خانم اشرفی در مسافرت هستند. امشب نیز ما با شهردار تهران هم اندیشی در خصوص لایحه بودجه 98 برگزار خواهیم کرد.

وی در خصوص حواشی ایجاد شده در خصوص اخذ عوارض از محدوده زوج و فرد توضیح داد: این موضوع در جلسه امروز هیئت رئیسه بررسی می شود. از رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل و معاون شهردار نیز دعوت کرده ایم تا در جلسه هیئت رئیسه حضور پیدا کند. این قانون نیاز به تفسیر دارد.

شورای شهر تهران شهردار تهران شهرداری صحن علنی لایحه بودجه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر