کد خبر: 720093 A

در جلسه آتی شورا بررسی می‌شود؛

نرخ طرح ترافیک سال ۹۸ شهر تهران فردا در جلسه شورای شهر بررسی می‌شود.

به گزارش ایلنا، یکصدو نوزدهمین جلسه شورای شهر تهران فردا یکشنبه هفتم بهمن ماه سال ۱۳۹۷از ساعت ۹الی۱۱:۳۰ در تالار شورای شهر تهران برگزار می‌شود.

نخستین دستور این جلسه شورای شهر تهران به بررسی تعیین نرخ عوارض تردد در محدوده‌های مرکزی شهر تهران در سال ۹۸ اختصاص دارد که اعضای شورای شهر تهران به بررسی و تصمیم‌گیری در خصوص آن می‌پردازند.

همچنین عوارض تردد شبانه وسایل نقلیه باری در محدوده کامیون ممنوع شهر تهران در سال ۹۸ موضوع دیگری است که اعضای شورای شهر تهران باید این نرخ را نیز تعیین کنند.

تعیین عوارض محلی فعالیت بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری در شهر تهران و همچنین اصلاحیه موصوبه مربوط به اخذ عوارض تامین پارکینگ‌های تعهدی در مناطق ۲۲ گانه و چگونگی محاسبه و اخذ بهای خدمات مدیریت پسماند سه موضوع دیگری است که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

اصلاحیه مصوبه ساماندهی ابزارهای تبلیغات صنفی منصوب در شهر تهران، اصلاحیه مصوبه تعیین حق بهره برداری غرف به تفکیک نوع کاربری در بازارهای میادین میوه و تره بار و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری تهران دو موضوع بعدی این جلسه شورا خواهد بود.

انتخاب نماینده شورا برای حضور در کمیته سیاستگذاری تملک، مرمت و بهره‌برداری از اماکن دارای قدمت تاریخی و هویت فرهنگی در شهر تهران، انتخاب نماینده تشکل‌های غیردولتی در زمینه مسائل سالمندی و انتخاب نماینده ستاد هماهنگی شورایاری‌ها برای حضور در ستاد شهر دوستدار سالمند سه دستور دیگر این جلسه بوده و در نهایت سه پرونده تشخیص باغات در دستور کار اعضای شورای شهر تهران قرار دارد.

should شورای شهر لایحه نرخ تعرفه طرح ترافیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر