کد خبر: 717723 A

رئیس کلانتری ۱۵۹ بیسیم از دستگیری دو متهم در رابطه با خرید و فروش حشیش در میدان شوش خبر داد که حین دستگیری از آنها بیش از یک کیلوگرم مواد مخدر کشف شد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ کیانوش فلاح عزیزی در تشریح این خبر بیان داشت:‌ براساس اخبار واصله به ماموران کلانتری ۱۵۹ بیسیم مشخص شد که چند مدتی است که یک موتورسیکلت سوار به همراه یک ترک نشین خود، اقدام به خرید و فروش مواد مخدر در محدوده میدان شوش می کنند.

وی افزود: با بررسی های فنی به عمل آمده این افراد مورد شناسایی قرار گرفتند و سریعا با تشکیل تیم عملیات ضربت پایگاه ششم پلیس پیشگیری تهران بزرگ، اقدامات لازم برای دستگیری متهمان انجام شد.

وی ادامه داد:‌ روز گذشته و در حالیکه متهمان در میدان شوش در حال خرید و فروش مواد مخدر به معتادان آن محدوده بودند، سریعا تیم عملیات کلانتری وارد عمل شد و در حالیکه به آنها دستور ایست داده شده بود، هردو شامل راکب و یک ترک نشین، با استفاده از موتورسیکلت خود از محل متواری شدند.

این مقام انتظامی در تشریح عملیات دستگیری متهمان اظهار کرد:‌ در ادامه، ماموران طی تعقیب و گریز پلیسی و انجام تیراندازی های هوایی، موفق به زمینگیر کردن متهمان در میدان راه آهن شدند که در تجسس های پلیسی از این افراد مقدار یک کیلو و ۲۰ گرم حشیش کشف شد و متهمان برای انجام ادامه تحقیقات، به همراه مواد مکشوفه به کلانتری دلالت داده شدند.

سرهنگ کیانوش فلاح‌عزیزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر