کد خبر: 699593 A

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه ۱۵ با اشاره به اینکه به‌زودی ایستگاه بعثت در خط ۶ مترو راه‌اندازی می‌شود، از برنامه‌ریزی به منظور احداث پهلوگاه پیرامون این ایستگاه خبر داد.

به گزارش ایلنا، مسعود لواف‌زاده گفت: جلسه تخصصی و مشترک با مدیران اجرایی خط ۶ مترو، همزمان با راه‌اندازی ایستگاه خط ۶ مترو در بزرگراه بعثت، با هدف ایجاد فضای مناسب پیرامون ایستگاه متروی بعثت جهت پهلوگیری وسایل نقلیه عمومی برای سرویس‌دهی به شهروندان مسافر برگزار شد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه به‌زودی ایستگاه خط ۶ مترو در ضلع جنوبی بزرگراه بعثت راه‌اندازی می‌شود، ایجاد پهلوگاه و فضای مناسب جهت حضور وسایل نقلیه عمومی اتوبوس و تاکسی نیازی ضروری است.

لواف‌زاده اضافه کرد: در همین راستا و پیرو بازدید میدانی مشترک و طی برگزاری جلسه تخصصی با معاون فنی و اجرایی خط ۶ مترو، مشاورین و اعضای شرکت آهاب؛ طرح اولیه پهلوگاه ایستگاه توسط معاونت حمل ونقل و ترافیک منطقه ارائه و پس از بررسی و دریافت نقطه‌نظر حاضرین در جلسه، طرح فوق به تایید کلیه اعضای حاضر در جلسه رسید.

معاون حمل و نقل و ترافیک گفت: موضوع از طریق شرکت راه‌آهن شهری (مترو) وشهرداری منطقه ۱۵ پیگیری و مکاتبات لازم درخصوص تایید نهایی و رفع معارض فضای سبز انجام می‌شود.

متر خط ٦ مترو منطقه ۱۵ پهلوگاه خط 6 ایستگاه بعثت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر