کد خبر: 694562 A

سرهنگ گودرزی مطرح کرد:

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری سه عضو باند سارقین منزل خبر داد که در یکی از سرقت‌های خود اقدام به سرقت تفنگ شکاری عتیقه‌ای کرده بودند.

به گزارش ایلنا، سرهنگ کارآگاه محسن گودرزی، در توضیح این خبر گفت: در مورخه چهارم مهرماه ۱۳۹۷ پرونده‌ای با موضوع سرقت منزل از کلانتری ۱۳۴ شهرک‌قدس به پایگاه دوم پلیس آگاهی واصل شد که شاکی در اظهاراتش عنوان کرده بود "سارقان پس از تخریب درب منزل یک قبضه تفنگ‌شکاری عتیقه به ارزش تقریبی ۲۰۰ میلیون تومان را سرقت کردند".

با آغاز رسیدگی به پرونده، کارآگاهان تیم مبارزه با سرقت منزل پایگاه دوم پلیس آگاهی در تحقیقت میدانی و در بررسی تصاویر بدست آمده از دوربین‌های مداربسته محدوده محل سرقت موفق به شناسایی خودروی سارقان شدند.

با شناسایی خودرو مورد استفاده در سرقت، در نهایت یکی از مجرمان سابقه‌دار در زمینه سرقت منزل بنام "محمود" شناسایی شد که طی تحقیقات پلیسی، مخفیگاه وی و همدستانش به نام‌های فرهاد و نصیر در شهرستان کرج شناسایی و پس از چندین روز مراقبت نامحسوس پلیسی، در پانزدهم آبان‌ماه دستگیر و جهت انجام تحقیقات تکمیلی به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند .

در همان مراحل اولیه تحقیقات، متهمان به صراحت به سرقت از منزل شاکی و همچنین بیش از  ۱۵ فقره سرقت دیگر اعتراف کردند که تاکنون ۱۰ فقره از پرونده‌های سرقت منزل در مناطق شهرک‌غرب، جنت آباد و مرزداران شناسایی شده است .

سرهنگ کارآگاه محسن گودرزی، رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت: در ادامه رسیدگی به پرونده و با شناسایی محل نگهداری اموال مسروقه، کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی علاوه بر کشف مقادیر متنابهی اموال مسروقه موفق به کشف تفنگ شکاری عتیقه متعلق به شاکی پرونده شدند که برابر روال قانونی تحویل شاکی شد؛ در حال حاضر تحقیقات از اعضای این گروه از سارقان حرفه‌ای در دستور کار کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

رییس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ سرهنگ کارآگاه محسن گودرزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر