کد خبر: 694317 A

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان مازندران از اقدام قابل تحسین و ارزشمند مامور وظیفه شناس پلیس راهور در شهرستان "تنکابن" خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ مهدی باقری با اعلام این خبر، اظهار داشت: یکی از کارکنان پلیس راهور شهرستان تنکابن به نام ستواندوم "علی یوسف نژاد عزیزی" در حال انجام وظیفه و روان سازی ترافیک، یک عدد کیف چرم حاوی ۱۰ میلیون ریال وجه نقد به همراه یک فقره چک بانکی به ارزش یک میلیارد ریال و ۶ کارت عابر بانک متعلق به یک شهروند را پیدا کرد.

وی تصریح کرد: مامور وظیفه شناس پس از پیدا کردن این کیف پول با صحت عمل و در اقدامی خداپسندانه و ارزشمند با همکاری مسئولان پلیس راهور شهرستان صاحب کیف پول را شناسایی و با دعوت از وی این کیف را با محتویات کامل به مالک آن بازگرداند.

سرهنگ باقری، افزود: با اقدام قابل تحسین این مامور وظیفه شناس، صاحب کیف نیز در پیامی از تلاش ها  و زحمات شبانه روزی کارکنان پلیس در همه عرصه های نظم و امنیت قدردانی کرد.

رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان مازندران نیز ضمن قدردانی از این مامور وظیفه شناس، نقش اعتقادات و باورهای دینی را در رشد و تعالی رفتار سازمانی کارکنان مهم و اثرگذار دانست و افزود: تقویت باورهای دینی و توجه به آموزه های دینی نقش موثری در راستای افزایش رضایتمندی مردم از پلیس دارد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان مازندران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر