کد خبر: 694301 A

ندا شهرزاد جایگزین حسین پیرانی، سرپرست انتصابی شهردار بازنشسته تهران در سازمان ورزش شهرداری تهران شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، شهردار سابق تهران در دقایق پایانی ۲۶ آبان حسین پیرانی را به عنوان سرپرست سازمان شهرداری تهران منصوب کرد. این اقدام شهردار سابق تهران در شرایطی که درخصوص زمان رفتن او از شهرداری چالش‌های زیادی مطرح شده بود، انتقادات بسیاری را برانگیخت.

الهام فخاری، عضو شورای شهر تهران ۲۷ آبان ماه با انتقاد از این اقدام افشانی در صفحه توییتر خود نوشت:

متاسفانه شاهدیم که در دقایق پایانی شب گذشته انتصاباتی از سوی شهردار تهران انجام شده است؛ درحالی که هیات مدیره سازمان ورزش، مصوبه‌ای برای معرفی سرپرست نداشته است و علاوه بر آن، این فرد انتخاب‌ شده به عنوان سرپرست، هیچگونه رابطه استخدامی با شهرداری ندارد.

اما محمدعلی افشانی تا دیروز (۲۹ آبان) که مراسم تکریم او حین برگزاری صدوسومین جلسه شورای شهر تهران برگزار شد، بر اقدام خود استوار بود و گفت: ما از صبح منتظر بودیم حکم را بزنیم اما آقای شجاع پوریان دیر اقدام کرد و به همین دلیل زمان حکم به شب افتاد.

او در دفاع از سرپرست انتصابی خود گفت: در میان تمام جوانان کشور مثل جوانی که اخیرا منصوب کردیم پیدا نمی‌شود. او دارای لیسانس تربیت بدنی از دانشگاه تبریز و دکترای فیزیولوژی از دانشگاه تهران است.

به هر حال روز گذشته ندا شهرزاد از سوی ولی الله شجاع‌پوریان، معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران به عنوان سرپرست سازمان شهرداری تهران جایگزین حسین پیرانی شد.

photo_۲۰۱۸-۱۱-۲۱_۱۰-۰۹-۰۵

 

شهردار تهران افشانی حسین پیرانی ندا شهرزاد سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران شهردار بازنشسته
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر