کد خبر: 693521 A

رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: محور ایلام -حمیل به سمت استان کرمانشاه از فردا به علت عملیات عمرانی و تعریض جاده تا ساعت 24 شب یکم آذرماه مسدود است.

به گزارش ایلنا،‌ سرهنگ "رضا همتی زاده" با اعلام این خبر اظهار داشت: محور ایلام -حمیل به سمت استان کرمانشاه از فردا به علت عملیات عمرانی و تعریض جاده تا ساعت 24 شب یکم آذرماه مسدود است و رانندگان می‌توانند از محورهای جایگزین  ایلام- ایوان- اسلام آباد و یا ایلام-سرابله- پل سیمره، تردد کنند.

وی به ریزش کوه در مسیر جاده فرعی بانرحمان ترشابه اشاره کرد و گفت:  به علت بارندگی های اخیر جاده فرعی بانرحمان- ترشابه واقع در شهرستان ملکشاهی دیشب به صورت خفیف ریزش کوه داشت که توسط راه و شهرسازی مهران پاک سازی شد.

بنا بر اعلام پایگاه خبری پلیس، رئیس پلیس راه استان ایلام یادآور شد: با توجه به مستعد بودن ریزش کوه در مسیر جاده فرعی بانرحمان- ترشابه واقع در شهرستان ملکشاهی، رانندگان از تردد غیر ضروری در این محور خودداری کنند.

سرهنگ همتی زاده در پایان گفت: با توجه به کوهستانی بودن محورهای مواصلاتی استان، رانندگان بایستی دقت در رانندگی را در دستور کار خود قرار داده و از انجام حرکات حادثه ساز در طول مسیر خودداری  و به توصیه ها و هشدارهای پلیسی و تابلوهای راهنمایی و رانندگی توجه کنند.

پلیس راه استان جاده راهنمایی و رانندگی ایلام عملیات عمرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر