کد خبر: 690170 A

ملکی به ایلنا خبر داد:

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از فوت یک مرد ۸۰ ساله دارای مشکلات حرکتی به دلیل حریق در یک منزل مسکونی خبر داد.

جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۱۶:۱۶ یک مورد حادثه آتش‌سوزی در یک منزل مسکونی در خیابان جماران خیابان حسن‌پور به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی اطلاع داده می‌شود.

وی با بیان اینکه دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شد، اظهار داشت: محل حادثه یک منزل دو طبقه مسکونی با زیرزمین بود و طبقه همکف به وسعت ۲۵۰ متر دچار حریق شده و کاملا شعله‌ور بود به حدی که آتش به طبقه بالا و سقف‌ها نیز سرایت کرده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی ادامه داد: آتش‌نشانان به سرعت عملیات اطفاء را آغاز کرده و تلاش کردند تا از سرایت آتش به دیگر بخش‌های ساختمان جلوگیری کنند.

ملکی با بیان اینکه اطلاعات اولیه حاکی از حضور یک مرد در واحد طبقه همکف بود، تصریح کرد: تعدادی از اهالی ساختمان در زیرزمین بودند که با کمک نیروهای آتش‌نشانی به خارج منتقل شدند. آتش‌نشانان همزمان با عملیات اطفاء در جستجوی فردی که در طبقه همکف حضور داشتند بودند و متاسفانه پس از مدتی یک مرد ۸۰ ساله که دارای محدودیت حرکتی بوده و دچار سوختگی شدید شده بود را از این واحد خارج کردند و پس از معاینه توسط عوامل اورژانس مشخص شد این فرد جان خود را به دلیل شدت سوختگی از دست داده است.

وی با بیان اینکه علت حادثه توسط کارشناسان آتش‌نشانی در حال بررسی است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر آتش خاموش و سرایت آن به دیگر بخش‌ها جلوگیری شد و نیروهای آتش‌‌نشانی در حال ایمن‌سازی محل هستند.

جلال ملکی آتش‌سوزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر