کد خبر: 689809 A

معاون فنی مهندسی و خدمات ترافیک پلیس راهور ناجا از اصلاح ظرفیت کامیون‌های کشنده ولوو خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ سعید روحی افزود: پیش از سال ۸۴ ظرفیت کامیون‌های کشنده از طریق افسران کارشناس پلیس راهور با توجه به یدک و نیمه یدک نصبی تعیین می‌شد که به دلیل تفاوت در یدک‌ها و نیمه یدک‌های مورد استفاده در کشور، عملا ظرفیت‌های متفاوتی برای کامیون‌ها درج می‌شد.

وی افزود: از سال ۸۴ بر اساس قانون جدید شرکت‌های تولیدکننده یا واردکننده کامیون‌ها، ظرفیت‌های پیشنهادی خود را به وزارت صمت اعلام و این وزارتخانه با دریافت مدارک مورد نیاز ظرفیت کامیون‌ها را تعیین و به پلیس راهور برای درج در کارت خودرو ارایه می‌کند.

معاون فنی مهندسی و خدمات ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: با توجه به اختلاف ظرفیت کامیون‌هایی که قبل از سال ۸۴ شماره‌گذاری شده‌اند پلیس راهور تصمیم گرفته است نسبت به فراخوان کامیون‌های قبلی و اصلاح ظرفیت‌های آنها اقدام کند.

وی تصریح کرد: بر این اساس در فاز اول کلیه مالکان اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی کامیون های کشنده ولوو FH, FH۱۲ و F۱۲ مدل‌های ۸۴ و ماقبل به شرط قرار نگرفتن در سن فرسودگی (۲۲ سال) در صورتی که مغایرتی در ظرفیت درج شده در کارت خودرو و رقم درج شده در جدول زیر مشاهده می‌کنند می‌توانند برای اصلاح ظرفیت به مراکز تعویض پلاک در مراکز استان‌های خود و یا مراکز تعویض پلاک میثم یا خاوران در تهران مراجعه کنند تا نسبت به اصلاح آن در کارت خودرو آنها اقدام شود.

index

معاون فنی مهندسی و خدمات ترافیک پلیس راهور سرهنگ سعید روحی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر