کد خبر: 689446 A

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا:

سرهنگ رحمانی با اعلام محورهای مواصلاتی دارای محدودیت، گفت: محور مشهد به ملک‌آباد در روزهای پنجشنبه و جمعه از مشهد به سمت ملک‌آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

سرهنگ نادر رحمانی (رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا محورهای دارای محدودیت و مسدود را اعلام کرد و گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز جمعه مورخ ۹۷/۸/۱۸ از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز جمعه مورخ ۹۷/۸/۱۸ از مرزآباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

وی ادامه داد: در محور‌های فاروج_شیروان، شیروان_بجنورد، بجنورد جنگل گلستان و بالعکس تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۲۲:۰۰ روز سه‌شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه مورخ ۹۷/۸/۱۶، ۹۷/۸/۱۷، ۹۷/۸/۱۸ در محورهای فوق ممنوع است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا خاطرنشان کرد: همچنین تردد کلیه وسایل نقلیه شامل تریلر و کامیون و کامیونت بجز حاملین مواد سوختنی و فاسد شدنی از ساعت ۸:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روزهای دوشنبه الی جمعه مورخ‌های ۹۷/۸/۱۴ الی ۹۷/۸/۱۷ در محورهای اصلی استان ممنوع است.

سرهنگ رحمانی درباره محورهای منتهی به استان خراسان رضوی نیز توضیح داد: محور مشهد به ملک‌آباد از ساعت ۱۲:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز پنجشنبه مورخ ۹۷/۸/۱۷ و همچنین از ساعت ۸:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روز جمعه مورخ ۹۷/۸/۱۸ از مشهد به سمت ملک‌آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا محورهای دارای محدودیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر