کد خبر: 689327 A

وزیر آموزش و پرورش:

وزیر آموزش و پرورش در پیامی از حضور گسترده دانش‌آموزان و فرهنگیان در راهپیمایی ۱۳ آبان پیامی قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا، سیدمحمد بطحایی (وزیر آموزش و پرورش) با صدور پیامی از حضور گسترده دانش‌آموزان و فرهنگیان در راهپیمایی سیزده آبان ۹۷ تشکر کرد.

در این پیام آمده است: سلام و درود بی‌پایان به روح بلند و ملکوتی امام راحل(ره)،  ارواح پاک و مطهر شهدای والامقام به ویژه شهدای معلم و دانش‌آموز ، سلام و درود بر همه دانش‌آموزان و فرهنگیانی که همچون گذشته به‌عنوان طلایه‌داران و نقش‌آفرینان خط اول مبارزه با استکبار جهانی در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان خوش درخشیدید و بار دیگر با حضور گسترده خود در روز ملی مبارزه با استکبار جهانی همبستگی مجدد و میثاق خود را با آرمان‌ها و اندیشه‌های والای امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی مدظله‌العالی را به نمایش گذاشتید.

حمایت قاطعانه شما جوانان و نوجوانان باغیرت از کشور و نظام اسلامی با شعار مرگ بر آمریکا و پیام «هیهات من الذله» اقتدار، عزت و استقلال ایرانیان را در صحنه‌های داخلی و مجامع بین‌المللی به رخ جهانیان کشاند.

امروز شما دانش‌آموزان برومند پس از ۴ دهه از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ثابت کردید که اقتدار روزافزون ایرانی اسلامی مرهون حضور باشعور و بابصیرت همراه با وحدت و همدلی در کنار مسئولان و دست‌اندرکاران نظام و در سایه‌سار ولایت فقیه محقق می‌گردد.

لازم می‌دانم در پایان هفته بسیج دانش‌آموزی و پس از برگزاری مراسم باشکوه ۱۳ آبان، برای این حضور ارزشمند و آگاهانه خدا را شکر کنم  و مراتب سپاسگزاری و تشکر صمیمانه خود را از همه شما عزیزان اعلام نمایم و برای شما آینده‌سازان ایران اسلامی عزیز و همه مربیان، معلمان عزیز و خانواده گرانقدرتان سلامتی، عزت و موفقیت آرزو می‌نمایم.

تشکر ویژه دارم از تمام همکاران عزیزم، مدیران و معاونان محترم مدارس که در برگزاری این مراسم باشکوه سهم و نقش بی‌بدیل داشته‌اند.

۱۳ آبان آموزش و پرورش بسیج دانش آموزان مرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر