کد خبر: 687792 A

جانشین پلیس آگاهی ناجا عملکرد این پلیس را همزمان با ایام اربعین حسینی (ع ) تشریح کرد.

به گزارش ایلنا،‌ سردار " مسعود منفرد"، آمادگی پلیس آگاهی را در برقراری و ایجاد امنیت زائران در مرزهای سه گانه (مهران، چذابه و شلمچه) مثال زدنی عنوان و اظهار کرد: هم زمان با آغاز اربعین حسینی (ع)،تیم  های "دی آی" ستادی و استانی مرکز تشخیص هویت در آماده باش کامل بودند که خدارا شکر به دلیل نظم و امنیت  مثال زدنی راهپیمایی اربعین، حادثه ای گزارش نشد.

وی افزود: دستگیری متهمان سابقه دار که در سطح شهر در حال زاغ زنی بودند، شناسایی و دستگیری تعداد کثیری سارقان جیب بر در حین سرقت، دستگیری افرادی به دلیل عرضه بدون مجوز و خارج از شبکه ارزی اعم از دینار، دلار و روپیه و...  بخشی از اقدامات پلیس آگاهی در مرزهای سه گانه  بوده است.

جانشین پلیس آگاهی ناجا ادامه داد:الحمدلله با اقدامات موثر که در این بازه زمانی صورت گرفته در حوزه سرقت کاهش چشمگیری داشته ایم.

سردار منفرد اضافه کرد: با تلاش ماموران پلیس آگاهی در مرز مهران تا کنون کل جرایم طی این مدت نسبت به مدت مشابه سال قبل 17 درصد کاهش وقوع و 63 درصد نیز با افزایش کشفیات روبرو بوده ایم.

بنابراعلام پایگاه خبری پلیس،‌ این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: طی این مدت اجرای طرح امنیتی و نمایش اقتدار و توان پلیس آگاهی را در شهر مهران و دیگر مرزهای تردد زوار اجرا کردیم که در خلال این طرح کشفیاتی را داشتیم که الحمدلله تاثیر خوبی در امنیت، پایداری و بالا بردن احساس آسایش زوار داشت که حتی مورد تقدیر و تشکر حاضران در محل نیز قرار گرفت.

وی در پایان در توصیه  به زوار ابا عبدالحسین (ع) در خصوص برگشت از مرز گفت: زائران محترم به هشدارهای توصیه شده توجه کرده و از مراجعه به افراد ناشناس و سوار شدن بر خودروهای متفرقه خودداری کرده و سعی کنند از اتوبوس ها و خودروهایی که برای این کار هماهنگ شده استفاده کنند.

پلیس آگاهی نظم و امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر