کد خبر: 687009 A

سردار اشتری خبر داد:

فرمانده نیروی انتظامی از آمادگی کامل پلیس برای ارائه خدمات و تامین نظم و امنیت عملیات بزرگ ۲۸صفر در مشهد خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار "حسین اشتری" در آئین معارفه فرمانده انتظامی خراسان رضوی که در مجموعه فرهنگی رفاهی امام سجاد(ع) مشهد برگزار شد با تسلیت ایام سوگواری اربعین حسینی(ع)، اظهارداشت: در آستانه روزهای پایانی صفر و شهادت حضرت امام رضا(ع)، رحلت جانگداز حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) قرار داریم و مشهد الرضا در این ایام پذیرای بیش از  ۵ میلیون زائر سوگواری است که برای رسیدن به حرم مطهر رضوی لحظه شماری می کنند.

فرمانده ناجا به حضور میلیونی زائران در راهپیمایی باشکوه اربعین حسینی(ع) اشاره و بیان کرد: این کنگره عظیم و باشکوه مردمی افتخاری است برای بشریت، مسلمانان و شیعیان دنیا تا دشمنان و معاندان نظام را ناامید و مسلمانان را امیدوار کند.

وی خاطرنشان کرد:همکاران ما در نیروی انتظامی توفیق یافتند در مرزهای غربی کشور با حضور ۳۰ هزار نیرو مسئولیت خطیر نظم و امنیت این حماسه بزرگ را عهده دار شدند و در این ایام، شاهد خلق جلوه های زیبا و با شکوهی بودیم.

بنابراعلام پایگاه خبری پلیس، سردار اشتری تصریح کرد: پس از انجام عملیات بزرگ اربعین که همچنان ادامه دارد در روزهای پایان ماه صفر مهیای عملیات بزرگ تامین نظم و امنیت ۲۸صفر با بیش از ۵میلیون زائر بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) هستیم و امیدواریم برگ زرین دیگری بر افتخارات خادمان نظم و امنیت کشور عزیرمان بیفزاییم.

گفتنی است، سردار " حسین اشتری" در این مراسم سردار "محمد کاظم تقوی" را به عنوان فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی معرفی کرد.

تامین امنیت نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر