کد خبر: 685840 A

حبیب‌زاده:

عضو شورای شهر تهران با اشاره به تصادف خودروی سواری با یک پارکبان حین انجام وظیفه گفت: متوفی دارای تجهیرات ایمنی نبوده و به همین دلیل لازم است؛ شهردار تهران برای پیشگیری از چنین مواردی مساله تجهیزات ایمنی کارگران شهرداری را بررسی و در صورت قصور با متخلفان برخورد کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، افشین حبیب‌زاده در نود و ششمین جلسه شورای شهر تهران اظهار داشت: روز سه شنبه اول آبان حدود ساعت ۵ و نیم بامداد یک خودرو سواری با یکی از کارگران پارکبان در منطقه ۲ شهرداری و در بزرگراه چمران تصادف کرده که منجر به فوت این کارگر می‌شود.

وی ضمن تسلیت و ابراز همدردی با خانواده متوفی بیان کرد: متوفی حین انجام وظیفه از تجهیزات ایمنی و علایم هشدار برخوردار نبوده است. بنابراین لازم است شهرداری برای پیشگیری از چنین مواردی نسبت به بررسی تجهیزات ایمنی کارگران شهرداری اقدام و در صورت قصور، با متخلفین برخورد کند.

حبیب زاده تاکید کرد: این متوفی از اتباع افغانستان بوده و علی رغم نداشتن مجوز اشتغال به کار گرفته شده بوده است. بنابراین لازم است شهرداری درمورد مساله به کارگیری افراد فاقد مجوز اشتغال توسط پیمانکاران پیگیری انجام دهد.

حبیب زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر