کد خبر: 685679 A

سردار مستاجران مطرح کرد:

فرمانده هوا ناجا تاکید کرد: تمام تجهیزات این پلیس اعم از هواپیما، بالگرد، سیستم‌های پهپادی پروازی و زمینی در راستای اجرای مأموریت‌های مختلف در ایام راهپیمایی بزرگ اربعین به کارگیری می‌شود.

به گزارش ایلنا، سردار علی مستاجران درباره تمهیدات هوا ناجا برای برگزاری راهپیمایی بزرگ اربعین گفت: فرماندهی هوا ناجا نیز همچون سنوات گذشته در راستای برگزاری توام با نظم و امنیت با به کارگیری ظرفیت حداکثری به میدان آمده است.

وی افزود: هوا ناجا بر اساس مأموریت‌‌‌‌های محوله همواره در طول سال به نوعی در حالت آماده‌‌باش است اما همزمان با آغاز راهپیمایی اربعین حسینی (ع)، حالت آماده‌‌باش و فوق‌‌‌العاده به خود می‌‌‌گیرد و خلبانان و افسران هواناجا در مأموریت‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مختلف ایفای نقش می‌‌‌کنند.

این مقام عالی انتظامی ادامه داد: تمام تجهیزات این پلیس اعم از هواپیما، بالگرد، سیستم‌‌‌های پهپادی پروازی و زمینی در راستای اجرای مأموریت‌‌های مختلف در این ایام به کارگیری می‌‌‌شود.

مستاجران اضافه کرد: هواناجا در مأموریت‌‌‌هایی چون حوزه امنیتی، کنترل و پایش هوایی مرزهای سه‌‌‌گانه، مدیریت ترافیکی و... ایفای نقش می‌‌کنند.

وی ادامه داد: بخشی از تجهیزات هواناجا با هماهنگی قرارگاه مرکزی اربعین ناجا برای پوشش خبری کنگره عظیم اربعین در اختیار رسانه‌‌‌هایی چون صداوسیما قرار گرفته است، همچنین از برخی بالگردها برای جابه‌‌‌جایی مسئولان و بازدید از مرزها استفاده می‌‌‌‌‌‌شود در این راستا کلیه نیازهای بالگردی فرماندهی مرزبانی ناجا و پلیس راهور نیز توسط هواناجا تأمین شده است.

فرمانده هوا ناجا افزود: با ارتش و سپاه نیز تعامل و همکاری خوبی داریم به گونه‌‌‌ای که اعلام کرده‌‌‌اند در صورت نیاز امکانات هوایی خود را در راستای پیشبرد بهتر مأموریت‌‌ها در اختیار هواناجا قرار می‌‌‌دهند اما باید بگویم خوشبختانه امکانات و تجهیزات نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران پاسخگوی مأموریت‌‌های محوله و پیش‌‌بینی شده است. 

اربعین سردار علی مستاجران اربعین 97
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر