کد خبر: 684255 A

محسن پورسیدآقایی خبر داد:

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اجرای فاز دوم طرح کاهش که از امروز در کل شهر تهران اجرا می‌‌شود، تاکید کرد: با هماهنگی پلیس خودروهای فاقد معاینه فنی تا دو هفته جریمه نمی‌شوند.

به گزارش ایلنا، محسن پورسیدآقایی در مراسم افتتاحیه سامانه‌های ثبت تردد معابر ورودی و خروجی شهر تهران گفت: لازم بود ورودی و خروجی رینگ شهر تهران به دوربین و سیستم الکترونیک مجهز شود. وقتی دستور راه‌اندازی سامانه‌‌ها را دادم برای راه‌اندازی آن چندان امیدوارم نبودم، اما کار جهادی یعنی اینکه کار درست را به موقع انجام دهیم و این موضوع محقق شد.

وی افزود: بیشترین مزیت استقرار این سامانه‌‌‌ها کنترل تردد خودروهای سنگین در شهر است. همچنین ۵۰۰ هزار خودرویی که از شهرستان‌‌های اقماری شهر تهران به این شهر تردد دارند، کنترل می‌‌شوند.  

معاون شهردار تهران با بیان اینکه برای آشنایی بیشتر مردم با فاز دوم طرح کاهش جریمه‌‌ای برای ثبت دوربین‌‌‌های جدید صادر نمی‌‌شود، اظهار داشت: با هماهنگی پلیس مقرر شد دوربین‌‌های جدید به صورت ارشادی معاینه فنی را کنترل کنند و پس از آن برای خودروهای فاقد معاینه فنی قبض جریمه صادر شود. 

در ادامه، این مراسم رییس پلیس راهبر تهران بزرگ تصریح کرد: نصب دوربین‌‌ها در ورودی و خروجی شهر تهران آرزویی بود که امروز با اراده معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران محقق شد تا خودروهای فاقد معاینه فنی کنترل شوند.

محسن پورسید آقایی محسن پورسیدآقایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر