کد خبر: 684068 A

پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی بازی امروز پرسپولیس _ السد را اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، با توجه به اینکه ساعت ۱۸:۳۰ امروز بازی فوتبال بین‌ تیم‌‌های پرسپولیس ایران و السد قطر در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود، تمهیدات ترافیکی خاصی در نظر گرفته شده است.

در همین رابطه خودروهایی که در محل نامناسبی پارک شده باشند، توسط جرثقیل جابه‌جا می‌شوند. همچنین تسهیلات ترافیکی ویژه‌ای در محورهای منتهی به محل برگزاری مسابقه و مسیرهای تردد هواداران پیش‌بینی شده است.

مسیر شرق به غرب آزادراه تهران – کرج به سمت چوگان شمال (پل غربی)، مسیر شرق به غرب آزادراه تهران – کرج به سمت شمال شیشه مینا (پل شرقی)، مسیر غرب به شرق آزادراه تهران - کرج به سمت چوگان شمال (پل غربی)، مسیر جنوب به شمال بلوار چوگان قبل از پل آزادراه نبش ولی‌عصر(عج) و مسیر جنوب به شمال بلوار شیشه مینا قبل از پل آزادراه دارای محدودیت ترافیکی است.

همچنین مسیر غرب به شرق بزرگراه حکیم به ورودی بلوار جهاد جنوبی، مسیر غرب به شرق بلوار شهرک آفتاب ورودی به بلوار غربی استادیوم، مسیر شمال به جنوب خیابان ساحل ورودی به بلوار غربی استادیوم و دوربرگردان میدان تیروکمان نیز با محدودیت ترافیکی روبرو است.

پرسپولیس السد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر