کد خبر: 683381 A

جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر و جامعه دانش آموختگان دانشگاه صنعتی امیرکبیر تفاهم نامه همکاری منعقد کردند.

به گزارش ایلنا، با حضور مهدی ورسه‌ای رئیس جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر و لطفی دبیر جامعه دانش آموختگان دانشگاه صنعتی امیرکبیر تفاهم نامه همکاری در زمینه های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی منعقد کردند.

 مهدی ورسه‌ای با اعلام این خبر  به برخی از موضوعات این همکاری اشاره کرد و گفت: تعریف، تدوین و اجرای دوره‌های آموزشی اشتغال محور به منظور کمک به پرورش دانش آموختگان متخصص و کارآمد و مطابق نیاز‌های اعلامی جامعه دانش آموختگان، همکاری و مشارکت در چاپ و نشر خبرنامه ها و نشریات فرهنگی، آموزشی و پژوهشی، جلب مشارکت عمومی و حمایت از توسعه زیر ساخت‌های مورد نیاز طرفین، مشارکت در اجرای طرح‌های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی، برخی از این محورهای این همکاری همه جانبه می‌باشد.

ورسه‌ای با اشاره به تعهدات طرفین خاطر نشان کرد: جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر خود را متعهد می‌داند که دانش آموختگان دانشگاه صنعتی امیرکبیر را در دوره‌های آموزشی، پژوهشی و برنامه‌های فرهنگی مورد نیاز جامعه در اولویت قرار دهد و تخفیفات ویژه برای آن ها در نظر گیرد. همچنین جهت تسهیل برگزاری آموزش‌های اشتغال محور و ضمن خدمت دانش آموختگان گرامی، این دوره‌ها را در محل شرکت‌ها، کارخانجات و سازمان‌های آموزشی آن‌ها با شرایط ویژه برگزار کند.

ورسه‌ای ادامه داد: همکاری بیش از پیش جامعه دانش آموختگان در امور فرهنگی، آموزشی و پژوهشی با جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر در قالب اعلام سیاست‌های کلی جامعه دانش آموختگان و مشارکت در انجام طرح‌های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی مورد نیاز از جمله تعهدات جامعه دانش آموختگان در این تفاهم نامه است.

ورسه‌ای در پایان ضمن ابراز امیدواری جهت وقوع همکاری مؤثر حاصل از این تفاهم نامه، بیان داشت: ارتباط و همکاری مؤثر نهاد جهاد دانشگاهی امیرکبیر با فرصت‌های متعدد در بخش‌های فرهنگی، پژوهشی و آموزشی با جامعه دانش آموختگان دانشگاه صنعتی امیرکبیر که مهندسین، دکتری و فرهیختگان این جامعه می‌باشند و در بخش‌های مختلف صنعت این کشور مشغول به کار هستند، قطعا می‌تواند مواهب بسیاری برای بخش‌های مختلف به همراه داشته باشد و هم افزایی در بخش‌های آموزشی و پژوهشی مرتبط را به همراه آورد.

اشتغال جامعه دولتی و خصوصی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر