کد خبر: 682977 A

فراهانی مطرح کرد؛

رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران با ارائه تذکری نسبت به وضعیت علایم ترافیکی و ارتقای سطح ایمنی معابر شهری واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مجید فراهانی در جریان نود و پنجمین جلسه علنی شورای شهر تهران گفت: علائم ترافیکی راهنما و هدایتگر سرنشینان خودروها و عابرین پیاده و زمینه ساز ارتقای ایمنی و کیفیت راه‌ها به شمار می‌آیند؛ بر همین اساس در بودجه سال 1397 شهرداری تهران برای اجرای علایم افقی ترافیکی مبلغ 422 میلیارد ریال، تعمیر و تعویض علائم عمودی ترافیکی مبلغ 239 میلیارد ریال اعتبار پیش بینی و به تصویب شورای اسلامی شهر تهران رسیده است.

فراهانی گفت: متاسفانه این خدمت رسانی در برخی معابر به علل مختلف به نحو مطلوبی ارائه نمی‌شود که لازم است برای رفع این نقصان و ارتقای سطح کیفیت و ایمنی عبور و مرور شهروندان مورد توجه جدی قرار گیرد.

عضو شورای شهر تهران افزود: به عنوان نماینده مردم شریف تهران در اجرای بند 3 ماده 71 قانون شوراهای اسلامی کشور، درباره «لزوم توجه به وضعیت علایم ترافیکی و ارتقای سطح ایمنی معابر شهری» به شهرداری تهران تذکر می‌دهم و  انتظار دارم شهرداری بیش از پیش به مساله ایمنی معابر توجه کند.

وی در پایان اظهار کرد: امیدوارم با اقدام به موقع، موثر و اهتمام جناب آقای مهندس افشانی، شهردار تهران شاهد توجه بیش از پیش به ایمنی معابر و عبور و مرور شهروندان در سطح شهر باشیم.

شورای شهر تهران مجید فراهانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر