کد خبر: 682447 A

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان ایلام درخصوص خدمات‌دهی ایستگاه‌های صلواتی به زائران اربعین حسینی در مرز مهران گفت: هیچ‌گونه محدودیتی برای برپایی موکب در مهران وجود ندارد.

به گزارش ایلنا از پایگاه پلیس،‌ سرهنگ "جلال میرزابیگی" با بیان اینکه هیچگونه محدودیتی برای ایجاد موکب در ورودی ها و خروجی های شهر مهران و مسیرهای اصلی تردد زائران اربعین حسینی(ع) در استان ایلام وجود ندارد از مردم شریف و مهمان نواز استان به ویژه شهر مهران خواست در هماهنگی با پلیس نسبت به مشارکت در ایجاد ایستگاه های صلواتی و ارائه خدمات به زائران امام حسین (ع) اقدام کنند.

دبیر قرارگاه اربعین فرمانده انتظامی استان در پاسخ به فضاسازی افرادی در فضای مجازی که مدعی شده اند پلیس، مانع ارائه خدمات مردمی به زائران اربعین حسینی(ع) در شهر مهران شده است؛ ضمن رد کامل این شایعات بیان داشت: پلیس، با کمال افتخار آمادگی دارد تا فضای امن لازم را برای ارائه خدمات و ایجاد ایستگاه صلواتی در مسیرهای اصلی تردد و کانون های جمعیت زوار در مهران مهیا کند.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان افزود:  پلیس مهران با مسئولان سیاسی و مذهبی شهرستان برای آماده کردن بسترهای لازم خدمات دهی در اماکن مذهبی این شهر مکاتبه داشته و برای زوار عزیزی که قصد توقف و استراحت در این شهر را دارند مساجد و حسینیه هایی را در نظر گرفته است.

وی در پایان تصریح کرد: چنانچه وقفه ای در تردد زوار در مرز مهران به وجود آید نیروی انتظامی اتوبوس هایی برای انتقال زوار به مساجد و حسینیه هایی که برای این امر تجهیز و امکان ارائه خدمات دارند در نظر گرفته است.

فرماندهی انتظامی استان استان ایلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر