کد خبر: 681874 A

فرصت‌های سرمایه گذاری محدوده منطقه و نقاط پیشنهادی پروژه‌های طرح قطب گردشگری شرق تهران در بازدید مدیرعامل سرمایه­‌گذاری و مشارکت­‌های مردمی و شهردارمنطقه ۱۳ بررسی شد.

به گزارش ایلنا، مدیرعامل سرمایه­‌گذاری و مشارکت‌­های مردمی به اتفاق معاونین خود با حضور در منطقه ۱۳ با همراهی مرتضی رحمان زاده، شهردارمنطقه از فرصت های سرمایه گذاری محدوده منطقه و نقاط پیشنهادی پروژه های طرح قطب گردشگری شرق تهران بازدید کردند.

در این بازدید، نقطه نظرات و پیشنهادات مدیر عامل سرمایه ­گذاری و مشارکت­‌های مردمی و معاونین آن اخذ و شهردارمنطقه توضیحات جامع و کاملی در خصوص  طرح  قطب گردشگری شرق تهران و پروژه‌های سرمایه گذاری منطقه ارائه کرد.   

با توجه به سقف اختیارات منطقه و دستور العمل ابلاغی ، تعدادی از این پروژه ها   توسط شهرداری منطقه  و بخشی دیگر از این پروژه‌ها نیز به وسیله سازمان سرمایه­‌گذاری و مشارکت­‌های مردمی اجرایی می‌شود

در این راستا ، مدیر عامل سرمایه ­گذاری و مشارکت‌­های مردمی در خصوص تعدادی از پروژه‌ها  که مقرر شد به همت این سازمان اجرایی شود گفت : بسته‌های سرمایه گذاری درخصوص این پروژه‌ها تهیه و طی فرایند قانونی از طریق فراخوان عمومی اجرایی می‌شود.

نیازی در این بازدید با اشاره به ظرفیت و پتانسیل بالای بوستان جنگلی سرخه حصار گفت:  با توجه به شاخصه‌های این بوستان از قبیل منابع طبیعی، حیات وحش و زیر ساخت های آن، این بوستان گزینه مناسبی جهت سرمایه گذاری در شهر تهران است و طرح شهرداری منطقه ۱۳ برای تبدیل بوستان جنگلی سرخه حصار بسیار سنجیده و مناسب است.

در پایان بازدید نیز جلسه‌ای در خصوص پروژه های سرمایه گذاری منطقه برگزار شد که طی آن ، وضعیت  پروژه‌های فدک، عطر سیب، سینما ماندانا و ترمینال جدید الاحداث شرق مورد بحث و بررسی قرار گرفته و مقرر شد با بررسی سازمان سرمایه ­گذاری و مشارکت­‌های مردمی، این پروژه جهت اجرا تعیین تکلیف شوند.

سرمایه گذاری شهرداری منابع طبیعی مشارکت های مردمی قطب گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر