کد خبر: 680428 A

سرهنگ بخشنده خبر داد:

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب از کشف 209 کیلوگرم حشیش و دستگیری 3 قاچاقچی توسط ماموران این پلیس در بزرگراه قم تهران خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ محمد بخشنده اظهار داشت: ماموران معاونت عملیات ویژه این پلیس در پایش‌های اطلاعاتی به‌دست آوردند که فردی با همکاری 2 همدستش در خرید و توزیع مواد روانگردان فعالیت عمده‌ای دارند و قصد دارند مقادیری مواد روانگردان از شهرهای جنوبی کشور خریداری و با یک‌دستگاه خودرو به شهر تهران منتقل و اکنون در حال حرکت به سمت تهران هستند

وی گفت: پس از تکمیل تحقیقات پلیسی، چند تیم از ماموران با هماهنگی مقام قضائی به محورهای مواصلاتی منتهی به شهر تهران اعزام و پس از چندین ساعت زیر نظر گرفتن تردد خودروها در نهایت موفق شدند خودروی موصوف را در اتوبان قم – تهران مشاهده و تحت مراقبت قرار دهند.

بخشنده با بیان اینکه راننده خودرو به فرمان ایست پلیس توجهی نمی‌کرد و با سرعت بسیار بالایی در اتوبان در حال حرکت بود، گفت: ماموران برای پیشگیری از وقوع هر نوع حادثه‌ای چند تیر به لاستیک خودرو شلیک می‌کنند و خودرو متوقف می‌شود.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر اعلام کرد: در مرحله بعدی ماموریت، ماموران موفق شدند در یک‌عملیات ضربتی متهمان را دستگیر و تحت بازجویی اولیه قرار دهند.

قاچاق مواد مخدر مواد مخدر حشیش کشف مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر