کد خبر: 680368 A

فرمانده ناجا:

فرمانده ناجا با تأکید بر عدم صدور گذرنامه و ویزا در پایانه‌های مرزی، از آمادگی کامل پلیس برای تسهیل در تردد و تأمین امنیت زائران خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار حسین اشتری در حاشیه بازدید از مهران و در جمع خبرنگاران گفت: مفتخریم امسال نیز همانند سال گذشته با آمادگی کامل در پایانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های مرزی برای تسهیل تردد و تامین امنیت زائران تلاش می‌‌‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه زائران توجه داشته باشند ظرف ۴۸ ساعت می‌‌‌‌توانند در مبدأ حرکت گذرنامه تهیه و با گرفتن روادید معتبر به سفر خود ادامه دهند، اظهار داشت: در پایانه‌‌ها صدور گذرنامه و ویزا انجام نمی‌‌شود و زائران مراقب سودجویی افراد فرصت‌‌طلب باشند به آنان توصیه می‌‌‌کنیم تا با گذرنامه معتبر و قانونی به مرزها مراجعه کنند.

این مقام عالی انتظامی به افزایش گیت‌‌ها برای تردد زائران اشاره و تصریح کرد: همکاری دستگاه‌‌های مختلف با یکدیگر موجب تسهیل در تردد و تامین امنیت زائران خواهد شد.

اشتری ادامه داد: باز هم تاکید می‌‌‌کنیم که به هیچ عنوان اجازه تردد به افراد فاقد مجوز داده نخواهد شد چراکه ما وظیفه کنترل و اجرای مقررات را برعهده داریم.

وی با اشاره به اقدامات مناسب برای تسهیل در زیرساخت‌‌ها خاطرنشان کرد: خوشبختانه پیشرفت‌‌های مناسبی در این زمینه انجام گرفته است.

سردار حسین اشتری سردار اشتری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر