کد خبر: 680095 A

رئیس پلیس راه راهور ناجا خبر داد:

رئیس پلیس راه راهور از ممنوعیت کلیه عملیات‌های عمرانی از ۲۸ مهر تا ۱۴ آبان در استان‌های مسیر و هدف مرزی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار محمدحسین حمیدی، رئیس پلیس راه راهور ناجا در کمیته هماهنگی‌ طرح‌های ویژه ترافیکی اربعین گفت: در سال گذشته تردد در شهر مهران مانند سال قبل آن بوده ولی در شلمچه و چذابه تردد افزایش داشت.

وی با بیان اینکه حوادث ترافیکی در اربعین سال گذشته کاهش داشت، گفت:‌ کلیه عملیات عمرانی از 28 مهر تا 14 آبان در استان‌های مسیر و استان‌های هدف مانند خوزستان، ایلام، کرمانشاه، لرستان، مرکزی و همدان ممنوع است.

رئیس پلیس راه راهور ناجا خاطرنشان کرد: در این ایام همچنین صدور بارنامه برای شرکت‌های حمل و نقل به جز مواد سوختی و فاسدشدنی ممنوع است همچنین کنترل ناوگان بار و مسافر از مبدا در طول طرح اربعین تشدید می‌شود و تردد خودروهای ترانزیت در زمان اجرای طرح اربعین از سه مرز غربی ممنوع خواهد شد.

سردار حمیدی با اشاره به آماده‌باش کلیه نیروهای امداد، خدماتی و پلیس گفت: تمامی نیروهای امدادی، خدماتی و پلیس از 28 مهر تا پایان طرح در آماده‌باش کامل هستند. همچنین مرخصی برای تاکسی‌های ون و سایر تاکسی‌های بین شهری از 28 مهر تا 14 آبان‌ماه ممنوع است و اتوبوس‌های درون شهری فاقد مجوز نیز در این ایام اجازه تردد در نقاط مرزی را ندارند.

رئیس پلیس راه راهور ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر