کد خبر: 679229 A

حمیدرضا محمدی خبر داد:

مدیرکل امور کارگزاران سازمان حج و زیارت از افزایش ساعت کاری دفاتر زیارتی سازمان برای نام‌نویسی زائران اربعین خبرداد.

به گزارش ایلنا، حمیدرضا محمدی درباره تمهیدات اندیشیده شده برای تسهیل ثبت نام زایران اربعین حسینی اظهار کرد: بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ دفتر زیارتی در سراسر کشور آماده نام‌نویسی اولیه و دریافت مدارک متقاضیان سفر به عتبات عالیات در ایام اربعین حسینی هستند.

وی افزود: تمامی دفاتر زیارتی در استان ها، شهرها، شهرستان‌ها و حتی روستا‌ها به دریافت مدارک و خدمات رسانی در حوزه ثبت‌نام و اعزام مشغول هستند و خوشبختانه روند دریافت مدارک و صدور ویزا با سرعت و دقت لازم انجام می‌گیرد.

مدیر کل امور کارگزاران سازمان حج و زیارت با اشاره به افزایش ساعت کاری دفاتر کارگزاری تصریح کرد: افزایش ساعات کاری دفاتر زیارتی برای ارائه خدمت به متقاضیان ثبت نام اربعین حسینی (ع) است.

به گفته محمدی، کلیه دفاتر زیارتی و دفاتر موقت ثبت‌نام اربعین موظف‌اند علاوه بر افزایش ساعات کاری روزانه، ایام تعطیل نیز محل دفتر باز بوده و پاسخگوی مراجعان باشند و امور زائران را برابر دستورالعمل‌های ابلاغی، در حداقل زمان ممکن به انجام برسانند.

وی افزود: ساعت کار دفاتر زیارتی افزایش یافته به‌گونه‌ای که تا زمانی‌که متقاضیان زیارت اربعین برای تحویل مدارک در دفاتر حضور دارند، دست‌اندرکاران باید کار‌های مربوطه را انجام دهند.

محمدی تاکید کرد: سرعت نیز یکی از اولویت‌های امسال خدمات‌رسانی و ثبت‌نام است و صدور روادید اربعین حداقل تا ۴۸ ساعت بعد از نام‌نویسی و تحویل کامل مدارک انجام می‌پذیرد.

اربعین سازمان حج و زیارت اربعین 97 مراسم اربعین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر