کد خبر: 678799 A

مخبر دزفولی:

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: مقررشد نیازهای اولویت‌دار کشور شناسایی شده و دانشگاه‌ها برای ارائه راه‌حل و راهکارها بسیج شوند.

به گزارش ایلنا، جلسه ۸۱۹ شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی برگزار شد.

 محمدرضا مخبر دزفولی در خصوص این جلسه گفت: اعضای شورا با توجه به توانمندی و موفقیت دانشگاه‌ها و شرایط کنونی کشور بر استفاده از ظرفیت علمی و شرایط دانشی مراکز تحقیقاتی تاکید و پیشنهادهایی را ارائه کردند.

وی افزود: رئیس جمهور نیز در جمع بندی موضوع بر رفع نیازهای دارای اولویت کشور توسط دانشگاهیان و ارائه پیشنهادهای آنها به دستگاه های اجرایی و سایر ارکان کشور تاکید داشت.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی یادآورشد: همچنین مقرر شد با مشارکت معاون علمی و فناوری رئیس جمهور،  وزرای علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی و همچنین مجلس شورای اسلامی اولویت ها شناسایی شده و دانشگاه ها برای ارائه راه حل و راهکارها بسیج شوند.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به تصویب نهایی اساسنامه سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان گفت: نحوه شناسایی دانش آموزان با استعداد و پرورش و شکوفایی آنها از جمله مهمترین موارد مورد توجه در این اساسنامه بودند.

بسیج دستگاه های اجرایی رئیس جمهور شورای عالی انقلاب فرهنگی مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر