کد خبر: 678177 A

با حضور سردار اشتری صورت گرفت؛

فرمانده ناجا با افتتاح مرکز کنترل هوشمند ترافیک تهران گفت: پلیس راهنمایی و ‌رانندگی به دلیل اینکه مستقیما با مردم در ارتباط است باید مجموعه‌ای به‌روز با دقت و توانمند باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار حسین اشتری در مراسم افتتاح مرکز کنترل هوشمند ترافیک تهران ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: تشکر می‌کنم از همت خوب فرماندهی نیروی انتظامی سردار رحیمی و سرداران دیگر که در راه‌اندازی این مرکز همکاری داشتند.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی با توجه به گستردگی ماموریت‌ها باید از تکنولوژی روز استفاده کند و این یک ضرورت است. پلیس راهنمایی و ‌رانندگی به دلیل اینکه مستقیما با مردم در ارتباط است، باید مجموعه‌ای به‌روز با دقت و توانمند باشد.

شردار اشتری افزود: اگر در کنار این نیروی انسانی توانمند تجهیزات هم داشته باشیم بهترین اقدامات را انجام می‌دهیم و حتما در زندگی مردم اثر مستقیم دارد. امروز بیش از ۷ میلیون وسیله نقلیه در حال تردد هستند و مدیریت این مجموعه بزرگ همکاری زیادی را می‌طلبد.

وی افزود: تمام تلاش ما این است که از ظرفیت‌های ناجا و همه زیرساخت‌ها استفاده کنیم برای تسهیل در امورات مردم. معتقدیم آرامش و امنیت مردم برعهده ماست. ما در خدمت مردم هستیم و با همتی که برای آینده داریم برای تحول در خدمت به مردم، موفق تر عمل خواهیم کرد. با حمایت‌های مادی و معنوی مسولان و رهنمودهای رهبری می‌توانیم تسهیلات بیستری ارائه دهیم. ما به نسبت دهه‌های گذشته بیش از ۱۰ هزار نفر کاهش تلفات داشته‌ایم و از ۲ هزار نفر به ۱۶ هزار نفر رسیده‌ایم. سفرها و وسایل نقلیه افزایش یافته، در حال حاضر در تمام تعطیلات ما پیک کاری مثل نوروز داریم. البته ما از آرامش و آسایش و رفاه مردم خوشحالیم اما این مدیریتی می‌طلبد که بدون کمک‌ها امکان‌پذیر نیست.

سردار اشتری خاطرنشان کرد: طی گزارش تلفاتی که به رهبری دادیم ایشان گفتند یک نفر هم زیاد است و ما تلاش داریم به منویات ایشان عمل کنیم.

سردار حسین اشتری فرمانده ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر