کد خبر: 676446 A

فرمانده مرزبانی ناجا خبر داد:

فرمانده مرزبانی ناجا از انهدام تیم سه نفره اشرار و قاچاقچیان مسلح در عملیات عصر روز گذشته مرزبانان در منطقه مرزی نهبندان خبرداد.

به گزارش ایلنا، سردار قاسم رضایی در تشریح این خبر گفت: عصر روز گذشته، مرزبانان خراسان جنوبی در ارتفاعات صعب‌العبور منطقه مرزی نهبندان با تعدادی از اشرار مسلح درگیر شدند.

وی به حضور به موقع تیم های عملیاتی مرزبانان ما در منطقه مزبور اشاره کرد و اظهار داشت: در این عملیات، از این تیم سه نفره، یک نفر از سوداگران مرگ به هلاکت رسید و یک نفر دیگر مجروح و نفر سوم نیز که توان مقابله با مرزبانان را نداشت، خود را تسلیم کرد.

فرمانده مرزبانی ناجا به درگیری‌‌‌‌های مرزبانان با اشرار مسلح در سال جاری اشاره و تصریح کرد: مرزبانان خراسان جنوبی با بهره‌‌‌گیری از نیروهای جهادی با استفاده از تجهیزات اپتیکی کوچک‌‌‌‌ترین تحرکات در نوار مرزی را زیر نظر گرفته و در نتیجه ساعت‌‌‌ها کار اطلاعاتی و انجام عملیاتی دقیق و غافلگیرانه این تیم سه نفره اشرار مسلح را هنگام عبور از مرزهای کشور عزیزمان زمین‌‌گیر کردند.

رضایی با اشاره به اینکه این عملیات با همکاری اطلاعاتی مرزبانان استان خراسان رضوی و جنوبی انجام شده است، خاطرنشان کرد: در پاکسازی از محل سه قبضه سلاح جنگی کلاشینکف، ۱۲ تیغه خشاب و نزدیک به ۳۰۰ تیر جنگی کشف شد.

وی ادامه داد: مرزبانان برای حفظ و حراست از قلمرو سرزمینی ایران اسلامی تمام توان خود را بکار گرفته و با هرگونه ناامنی در نقاط صفر مرزی قاطعانه برخورد خواهند کرد.

سردار قاسم رضایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر