کد خبر: 675344 A

در گفت‌وگویی مطرح شد؛

معاون حراست شورای شهر تهران در مورد اقدام به خودسوزی صبح امروز در مقابل شورای شهر توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش ایلنا، غفران درباره جزئیات حادثه اقدام به خودسوزی مردی مقابل شورای شهر که ناکام ماند، گفت: گویا یک سال پیش قرار بوده بهره‌‌‌‌برداری از پارکینگ غربی مجتمع بام‌‌‌لند در منطقه ۲۲ از طریق یک پیمانکار به این فرد واگذار شود.

وی با توضیح اینکه این فرد هیچ قرارداد یا مذاکره‌‌‌ای با شهرداری یا شورا نداشته است، اظهار داشت: در شرایطی که این آقا بدون قرارداد یا مستندانی کار خود را در پارکینگ آغاز می‌کند و کف‌ریزی انجام می‌‌‌‌‌‌دهد و هزینه‌‌‌‌‌های زیادی می‌کند، همان زمان متوجه می‌‌‌‌‌‌شود با فرد دیگری پیش قرارداد امضا شده و او نسبت به این موضوع اعتراض می‌کند اما گویا با پیمانکار به توافق نمی‌‌‌رسد.

معاون حراست شورای شهر تهران با بیان اینکه این فرد تا به حال به شورای شهر نیامده بود، تصریح کرد: پیشتر محسن هاشمی در نامه‌‌‌‌‌‌‌ای خواستار پیگیری مشکل این فرد شده بود.

غفران این را هم گفت که همزمان با اقدام به خودسوزی این فرد، حراست شورا و عوامل نیروی انتظامی وارد عمل شدند و پیت بنزین را از دست این فرد خارج کردند.

صبح امروز همزمان با برگزاری نود و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران یک مرد جوان تلاش کرد با ریختن بنزین روی خود، مقابل ساختمان شورا خودسوزی کند. در نهایت با دخالت به موقع نیروهای آتش‌‌‌‌‌‌نشانی و پلیس مستقر در ساختمان شورا، این شهروند نجات یافت و این فرد که همان زمان به دفتر یگان حفاظت شورای شهر منتقل شده بود، اکنون به آگاهی تهران انتقال یافته است.

معاون حراست شورای شهر تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر