کد خبر: 674864 A

رییس کلانتری کیانشهر:

رییس کلانتری ۱۵۸ کیانشهر از دستگیری باندی معروف به دماغ با ۴۰۰ فقره سرقت در این محدوده خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ سید امین موسوی‌‌‌‌‌‌پور در این‌باره گفت: در پی وصول چندین مورد سرقت خودرو و موتورسیکلت در منطقه کیانشهر رسیدگی به موضوع در دستورکار تیم عملیات کلانتری قرار گرفت تا اینکه روز گذشته تیم عملیاتی این یگان در حین گشت‌‌‌‌زنی در کیانشهر به یک دستگاه خودرو پراید مشکوک شدند و پس از استعلام مشخص شد خودرو در روز عاشورا ساعت ۶ صبح از منطقه نواب سرقت شده و فیلم دوربین مدار بسته در زمان سرقت در اختیار شاکی است.

وی افزود: لذا با بررسی‌های تخصصی در محل کشف خودرو صورت گرفت شهروندان بیان داشتند که یکی از همسایگان آنان که با افراد خلافکار مراوده دارد، خودرو را در آنجا پارک کرده است و پس از شناسایی منزل متهم و پس از هماهنگی‌های لازم با مقام قضایی، عوامل این یگان نسبت به اجرای حکم ورود به منزل اقدام که پس از ورود به مخفیگاه فردی معروف به مهدی پهن اعتراف کرد که خودرو را توسط یکی از همدستانش که حدودا سه ماه پیش از زندان آزاد شده و از سارقان سابقه‌‌‌دار است سرقت کرده و قبلا به جرم مشارکت در قتل به زندان رفته که در اقدامی سریع همدستش نیز دستگیر و از داخل جیب وی مقداری مواد روان‌‌‌‌‌گردان از نوع شیشه کشف و جهت بررسی بیشتر به کلانتری انتقال داده شد.

رییس کلانتری کیانشهر ادامه داد: همدست این فرد در کلانتری به ۳۹۰ فقره سرقت لوازم خودرو اعتراف کرد و گفت که پس از دستگیری آخر به مدت پنج سال در زندان بود.

به گفته موسوی‌‌‌‌‌‌پور، نفر سوم و چهارم این باند که در همان منطقه با موتورسیکلت سرقتی در حال خرید مواد مخدر بودند به محض رویت مامورین فرار کردند که عوامل کلانتری ۱۵۸ کیانشهر طی تعقیب و گریز مسافت دو کیلومتری اقدام به شلیک سه تیر کرده و هر دو نفر را دستگیر کردند که مشخص شد هر دو نفر از سابقه‌‌‌داران سرقت موتورسیکلت هستند.

به گفته وی، متهم سوم ۲۹ ساله در کلانتری به ۱۰ فقره سرقت موتور سیکلت اعتراف کرد و به گفته رییس کلانتری کیانشهر، حدود ۱۰ سال از جوانی‌اش را در زندان سپری کرده است. همدست ۳۸ ساله‌اش معروف به حسین دماغ که نفر چهارم متهم است که از سابقه‌‌‌دارهای سطح منطقه هستند، دو روز پیش از زندان آزاد شده بود که دوباره به دام پلیس افتاد.

رییس کلانتری 158 کیانشهر سرهنگ سید امین موسوی‌پور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر