کد خبر: 674415 A

رئیس پلیس بین‌الملل ناجا خبر داد:

رئیس پلیس بین‌الملل ناجا تاکید کرد: یورگن اشتاک، دبیرکل سازمان اینترپل طی پیامی از طریق پلیس اینترپل تهران (پلیس بین‌‌الملل ناجا)، حمله تروریستی و وحشیانه به مراسم رژه اهواز را که منجر به شهادت تعدادی از هموطنانمان شد را محکوم و اعلام کرد آماده انجام هرگونه همکاری هستند.

به گزارش ایلنا، سردار هادی شیرزاد در نشست نیروی انتظامی با وابستگان و افسران روابط مبارزه با مواد مخدر کشورهای خارجی مستقر در جمهوری اسلای ایران، گفت: اصحاب رسانه همکاران اصلی پلیس و همواره همراه با نیروی انتظامی در تلاش هستند و نقش بسزایی در تبیین نقش پلیس جمهوری اسلامی در جامعه دارند.

وی با بیان اینکه این نشست هر ساله به میزبانی یک پلیس تخصصی برگزار می‌شود، اظهار داشت: برنامه امروز با بازدید از مراکز مبارزه با مواد مخدر و نگهداری و تربیت سگ‌های کارآزموده مواد یاب همراه شد.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به هفته ناجا تصریح کرد: پلس بین‌الملل در هفته ناجا نشستی با سفیران کشورهای مختلف در راستای تقویت همکاری‌ها برگزار خواهد کرد.

به گفته شیرزاد، پلیس در همه جوامع سعی به مبارزه و مقابله با جرایم را دارد از این رو یک هدف مشترک را دنبال می‌کنیم و تعاملات با سایر کشورها در حال انجام است.

وی به حادثه اخیر تروریستی در اهواز اشاره و خاطرنشان کرد: یورگن اشتاک، دبیرکل سازمان اینترپل طی پیامی از طریق پلیس اینترپل تهران (پلیس بین‌‌الملل ناجا)، حمله تروریستی و وحشیانه به مراسم رژه اهواز را که منجر به شهادت تعدادی از هموطنانمان شد را محکوم و اعلام کرد آماده انجام هرگونه همکاری هستند.

رئیس پلیس بین‌‌الملل ناجا اضافه کرد: مبارزه با جرایم به ویژه جرایم سازمان‌‌‌‌یافته نیازمند همکاری جدی پلیس در سطح بین‌‌المللی است و در این خصوص همکاری‌‌‌های لازم صورت می‌‌‌گیرد.

شیرزاد به استرداد مجرمان اشاره کرد و ابراز داشت: این مهم، جز فعالیت‌های ما است و همکاری‌های خوبی نیز در این زمینه از سوی پلیس سایر کشورها صورت می‌گیرد.

سردار شیرزاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر