کد خبر: 671746 A

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران:

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران توضیحاتی را درباره یک پوستر که در فضای مجازی منتشر و به شهرداری منسوب شده ارایه و تاکید کرد: اساسا اصلاً چنین تبلیغی روی بیلبوردهای شهر وجود ندارد.

به گزارش ایلنا، برزین ضرغامی در توضیح پوستری که در فضای مجازی دست به دست می‌‌‌‌‌‌‌شود و آن را به زیباسازی شهرداری تهران منسوب کرده‌‌‌‌‌اند، گفت: این پوستر که با محتوای از «حجاب تا آزادی؛ ۴۵۰۰ تومان» در یکی از کانال‌‌‌‌‌‌های تلگرامی منتشر شده به هیچ وجه زیر نظر شهرداری تهران و اداره کل ارشاد طراحی نشده است.

وی با بیان اینکه کانال تلگرامی که اولین بار این پوستر را در فضای مجازی منتشر کرده، هم‌‌‌‌آکنون شناسایی شده است، اظهار داشت: اگر لازم باشد پیگیری‌‌‌‌های مناسب برای علت طراحی و انتشار این پوستر انجام خواهیم داد.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به اینکه اصلاً چنین تبلیغی روی بیلبوردهای شهر وجود ندارد، تصریح کرد: در واقع روی بیلبوردی که از آن نام برده شده تصاویری درباره ایام محرم و شهادت اباعبدالله حسین (ع) وجود دارد.

ضرغامی با بیان اینکه سازمان زیباسازی و وزارت ارشاد تهران تلاش می‌‌‌‌‌کند تا اسیر حاشیه‌‌‌‌‌ها نشود، خاطرنشان کرد: برای هر تبلیغی که در شهر تهران اکران می‌‌‌‌شود حتما موازین مربوط هم مدنظر قرار می‌‌گیرد.

شهرداری تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر