کد خبر: 670905 A

سردار رحیمی:

رئیس پلیس تهران بزرگ وضعیت ترافیکی در اولین روز مهرماه را عادی و مطلوب عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار حسین رحیمی در حاشیه آیین بازگشایی مدارس در مدرسه جوادالائمه در جمع خبرنگاران درباره تمهیدات نیروی انتظامی برای ابتدای مهر گفت: آغاز سال تحصیلی را به همه دانش آموزان تبریک می گویم و این فاجعه غمناک را که روز گذشته دشمن کوردل به وجود آورد به همه ملت شریف ایران تسلیت می‌گویم.

وی ادامه داد: امروز اولین روز مهرماه است و تمام نیروهای ما در همه پلیس‌های تخصصی در 6 صبح مستقر هستند و یک وضعیت مطلوب را از نظر انضباطی و امنیتی در روز اول سال تحصیلی شاهد هستیم.

وی با بیان اینکه وضعیت ترافیکی در اولین روز مهرماه عادی و مطلوب بود، خاطرنشان کرد: خوشبختانه امروز کوچک‌ترین مشکل ترافیکی نداشتیم و پلیس راهور به صورت صددرصد در حال آماده‌باش برای ارائه خدمات ترافیکی است. همچنین همه نیروهای پلیس در پلیس پیشگیری و یگان امداد و... تلاش می‌کنند تا وضعیت مطلوب امنیتی و انضباطی را در سطح شهر ایجاد کنند و بحمدالله تاکنون مشکل خاصی نداشتیم.

رئیس پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه از امروز بیش از یک و نیم میلیون دانش آموز، دانشجو و فرهنگی به چرخه ترافیک تهران وارد می‌شود، گفت: خوشبختانه از صبح امروز تا هم‌اکنون وضعیت ترافیکی در سطح شهر عادی و مطلوب بوده است و این روند برای 15 روز اول مهر ادامه خواهد داشت و نیروهای پلیس خدمات امنیتی و انضباطی را ارائه خواهند داد.

وی در خصوص سرویس مدارس نیز گفت: درباره استفاده از سرویس مدارس نقش مدیران مدارس بسیار مهم و حیاتی است چراکه خانواده برای سرویس مدرسه مراجعه می‌کنند و ما از معلمان و آموزش و پرورش انتظار داریم به اولیای دانش آموزان خودروهایی را معرفی کنند که استاندارد و مجوز لازم را داشته باشند. همکاران من در این روزها به سرویس‌های مدارسی که استاندارد را رعایت نمی کنند تذکر داده و از آنها تعهد می‌گیرند و همچنین در صورت تکرار از فعالیت این سرویس‌ها جلوگیری خواهد شد.

رئیس پلیس تهران بزرگ درخصوص شناور بودن ساعت کار کارمندان گفت: دو طرح شناور بودن ساعت کار کارمندان و ممنوعیت تردد خودروهای توزیع کننده مواد غذایی در این ایام در کاهش ترافیک بسیار تاثیرگذار خواهد بود. به هر حال در 15 روز ابتدای مهر تغییر و تحولاتی را در سطح ترافیک در شهر شاهد خواهیم بود و برآورد ما این است که بیش از 30 درصد در این ایام ترافیک داشته باشیم.

سال تحصیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر