کد خبر: 669732 A

مدیرکل اتباع سازمان تأمین اجتماعی خبر داد:

مدیرکل اتباع سازمان تأمین اجتماعی از بهره‌گیری از ظرفیت‌های سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برای توسعه و تسهیل ارائه خدمات به ایرانیان خارج از کشور خبر داد.

به گزارش ایلنا، احمدرضا خزاعی در جلسه‌ای که روز گذشته با حضور محمدعلی کیانی (مدیرکل همکاری‌های فرهنگی و امور ایرانیان خارج از کشور) داشت، ضمن تشریح مقررات بیمه ایرانیان خارج از کشور و شرایط بیمه‌پردازی و ادامه بیمه‌پردازی ایرانیان خارج از کشور و چگونگی ارائه خدمات سازمان تأمین اجتماعی به هموطنان در خارج از کشور شامل مستمری‌های بازنشستگی، بازماندگان و ازکارافتادگی و همچنین استفاده از خدمات درمانی در داخل کشور و سایر خدمات نظیر کمک هزینه پزشکی اروتز و پروتز، از استفاده بهینه از امکانات و ظرفیت‌های آن نهاد درجهت تسریع و تسهیل و اطلاع‌رسانی به ایرانیان خارج از کشور استقبال کرد.

کیانی، مدیرکل همکاری های فرهنگی و امور ایرانیان خارج از کشور سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی نیز اظهار داشت: بیمه ایرانیان خارج از کشور برای ما یک فرصت است. این سازمان در خارج از کشور بالغ بر ۸۰ نمایندگی دارد که همگی دارای امکانات و تجهیزات کامل است و سازمان تأمین اجتماعی می‌تواند از این امکانات در امر خدمت‌رسانی و اطلاع‌رسانی به هموطنان خارج از کشور استفاده حداکثری نماید.

در این جلسه پس از تبادل نظر، تبیین موضوع و تشریح مقررات بیمه ایرانیان خارج از کشور و همچنین امکانات و ظرفیت‌های سازمان فرهنگ اسلامی، مقرر شد تمامی اقلام تبلیغاتی و بسته‌های اطلاع رسانی در اختیار سازمان فرهنگ اسلامی قرار گیرد و طرفین نسبت به ایجاد لینک سایت اختصاصی طرف مقابل در سایت اطلاع رسانی خود اقدام کنند.

مدیر کل اتباع سازمان تامین اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر