کد خبر: 669658 A

رئیس مرکز کنترل ترافیک و راهور ناجا با اعلام ترافیک نیمه سنگین در اکثر محورهای کشور از بارش باران در محورهای شمالی کشور خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ نادر رحمانی رییس مرکز اطلاعات و کنترل  ترافیک پلیس راهور ناجا درباره آخرین وضعیت‌ راه‌ها و جاده‌های کشور گفت: در اغلب محورهای استان مازندران به خصوص محور آمل - بابلسر و سوادکوه - کیاسر و آزادراه رشت - قزوین و محور فومن در استان گیلان شاهد بارش‌های پراکنده باران هستیم.

وی با اشاره به ترافیک نیمه سنگین در برخی محورهای مواصلاتی کشور ادامه داد: ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور کرج - چالوس از ابتدای محور تا کیلومتر ٥ و همچنین در طول محور نیز ترافیک تا محدوده سیاه‌بیشه نیمه سنگین است. محور هراز نیز در محدوده آب اسک تا گزنک و سه راهی چلاو ترافیک نیمه سنگین است.

رییس مرکز اطلاعات وکنترل ترافیک پلیس راهور ناجا خاطرنشان کرد: ترافیک در آزادراه کرج - قزوین محدوده پل فردیس تا پل شهید کلانتری، بهشهر تا حصارک نیمه سنگین همچنین در همین آزادراه از قزوین به سمت کرج، پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس ترافیک سنگین و در آزادراه کرج تهران نیز محدوده پل فردیس تا پل کلاک ترافیک سنگین است.

سرهنگ رحمانی از ترافیک در محور جاده قدیم تهران - قم در هر دو مسیر رفت و برگشت خبر داد.

سرهنگ رحمانی آخرین وضعیت‌ راه‌ها و جاده‌‌های کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر