کد خبر: 669432 A

سردار مهماندار به ایلنا خبر داد:

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: افراد متخلفی که با خودروهای لوکس در خیابان تهران آرامش و نظم عمومی را برهم می‌زنند، توسط دوربین‌های پلیس در سطح شهر تهران تحت نظر هستند.

سردار محمدرضا مهماندار (رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در پاسخ به این سوال که اقدام پلیس در برخورد با برخی افراد و گروه‌هایی که با خودروهای لوکس در خیابان‌های تهران شبانه مسابقه برگزار می‌کنند، چیست گفت: این افراد شناسایی و با برخی از آنها برخورد شده و تعهد کتبی از این افراد گرفته‌ایم.

وی با بیان اینکه افزایش مدت توقیف خودرو برای این افراد پیش‌بینی شده است، تصریح کرد: در صورت تکرار تنها به توقیف این خودروها اکتفا نکرده و با این افراد متخلف از طریق مراجع قضایی بدلیل اختلال در نظم برخورد خواهیم کرد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در خصوص سامانه ثبت اطلاعات این افراد متخلف خاطرنشان کرد: تمام اطلاعات این افراد در سامانه‌ اطلاعات پلیس ثبت می‌شود و در صورت بروز تخلف به سرعت از طریق این سامانه شناسایی خواهند شد.

سردار مهماندار تاکید کرد: همچنین از طریق تمام دوربین‌های سطح شهر تهران تردد این افراد تحت‌نظر است و در صورتی که مرتکب تخلفی شوند با آنها به شدت برخورد خواهیم کرد.

گفتنی است؛ در روزهای اخیر ۷۵ دستگاه خودرو که حرکات مخاطره آمیز داشتند، توقیف شده و ۵۵ دستگاه خودرو لوکس که در مناطق شمالی شهر تهران اقدام به دور دور می‌کردند و آرامش و نظم عمومی را برهم می‌زدند، نیز شناسایی و توقیف شده‌اند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ سردار محمدرضا مهماندار خودروهای لوکس متخلف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر