کد خبر: 669216 A

سرهنگ حسنوند خبر داد:

جانشین پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از اجرای طرح پاک‌سازی بزرگراه‌های تهران از وجود معتادان متجاهر و موادفروشان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند اظهار داشت: در این طرح که در بیست و چهار ساعت گذشته به اجرا درآمد ۸۸ معتاد متجاهر جمع آوری و ۱۰ خرده فروش مواد مخدر دستگیر شدند.

وی افزود: در پی پاسخگوئی به مطالبات شهروندان تهرانی مبنی بر برخورد با خرده‌فروشان مواد مخدر و پاکسازی محلات از حضور و تجمع معتادان متجاهر، ماموران این پلیس با هماهنگی مقام  قضایی به پاکسازی مناطق آلوده، معابر و حاشیه بزرگراه‌های تهران از وجود معتادان متجاهر پرداختند. پاکسازی محیط‌های تفریحی و حاشیه بزرگراه‌های پایتخت از اولویت‌های این طرح است که با بهره گیری از ظرفیت‌های پلیس‌های تخصصی اجرا می‌شود.

حسنوند گفت: در طرح شب گذشته که در مناطق همت مدرس، بازارچه آهنگران، خیابان قزوین، میدان حسن آباد، هرندی، شوش، مولوی، میدان تره‌بار، میدان امام حسین، ورزشگاه آزادی به اجرا درآمد ۸۸ نفر از معتادان متجاهر جمع آوری شدند. در اجرای این طرح ۱۰ خرده فروش نیز دستگیر و از آنان بیش از یک کیلوگرم انوع مواد مخدر سنتی و صنعتی کشف شد.

جمع آوری معتادان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر