کد خبر: 668990 A

رییس پلیس تهران بزرگ در گفت‌وگو با ایلنا:

رییس پلیس تهران بزرگ اعلام کرد: فعالیت هیات‌ها و تکایا پس از نیمه شب با هماهنگی کلانتری یا سرکلانتری محل امکان‌پذیر است.

سردار حسین رحیمی (رییس پلیس تهران بزرگ) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره فعالیت تکایا، حسینیه‌ها و دسته‌جات عزاداری پس از ساعت ۱۲ شب گفت: برنامه‌ریزی پلیس برای هیات‌ها و دسته‌جات عزاداری حداکثر تا ساعت ۲۳ الی ۲۴ است و هیات‌ها و دسته‌جات عزاداری حداکثر تا این ساعت می‌توانند، در بیرون فعالیت داشته باشند.

وی ادامه داد: در صورتی که هیاتی بخواهد پس از پایان این ساعت اقدام به عزاداری و سینه‌زنی کند، باید در داخل حسینیه و تکایا باشد تا مزاحمتی برای مردم ایجاد نشود. همچنین حتما باید با کلانتری و سرکلانتری محل هماهنگی لازم را داشته باشد.

رییس پلیس تهران بزرگ خاطرنشان کرد: ۲۰ هزار نیروی پلیس همراه با همیاران محرم امنیت، نظم و انضباط هیات‌ها و تکایا را برقرار خواهند کرد.

سردار رحیمی در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به دستگیری خودروها و موتورسیکلت‌هایی که در خیابان اقدام به رفتارهای مخاطره‌آمیز دارند، گفت: بسیاری از این خودروها و موتورسیکلت‌ها در نیمه‌شب‌ها اقدام به حرکات حادثه‌ساز می‌کردند که با تلاش همکاران ما شناسایی و خودروهایشان توقیف شد.

به گفته سردار رحیمی اکثر موتورسیکلت‌های سنگین که شب‌ها در خیابان‌ها حرکات خطر‌آفرین دارند، بدون پلاک بوده و غیرقانونی وارد شده‌اند.

سردار حسین رحیمی رییس پلیس تهران بزرگ فعالیت تکایا و حسینه‌ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر