کد خبر: 668595 A

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: ماموران انتظامی شهرستان سراوان در مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر بیش از ۲ تن و ۲۱۵ کیلو گرم تریاک کشف و ۳ سوداگر مرگ را دستگیر کردند.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمد قنبری گفت: با کسب خبری مبنی بر دپوی محموله سنگین مواد افیونی توسط قاچاقچیان در شهرستان "سراوان" بلافاصله مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر وارد عمل شدند.

وی افزود: تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سراوان پس از رصد های اطلاعاتی بلافاصله به محل دپوی مواد عزیمت که در بازرسی از محل مذکور ۴۳۳ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک کشف و یک قاچاقچی را دستگیر و یک خودرو را نیز توقیف کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر در این عملیات پس از بازجویی از متهم مذکور به محل اختفای دوم مواد مخدر دست پیدا کردند و بلافاصله وارد عمل شدند.

وی در ادامه بیان داشت: مأموران پس از شناسایی محل دوم دپوی مواد در یک عملیات غافلگیرانه مقدار یک تن و ۷۸۱ کیلو و ۵۸۶ گرم تریاک کشف و ۲ قاچاقچی دیگر را نیز دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی ابراز کرد: در این عملیات تعدادی از قاچاقچیان که عرصه را برخود تنگ دیدند از محل متواری شدند.

وی با اشاره به دستگیری ۳ نفر از سوداگران مواد افیونی در این عملیات گفت: ماموران انتظامی در بازرسی از خودروها و پاک سازی منطقه، در مجموع ۲ تن و ۲۱۵کیلو و ۸۶ گرم تریاک، یک قبضه سلاح کلاش به همراه پنج تیغه خشاب و تعداد ۱۰۲ فشنگ جنگی کشف کردند

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در پایان با اشاره به معرفی متهمان به دستگاه قضائی، بیان کرد: امروز با اشراف اطلاعاتی پلیس در تمام نقاط استان، هیچ نقطه امنی برای اشرار، قاچاقچیان، سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت جامعه وجود ندارد.

سردار محمد قنبری فرمانده نیروی انتظامی استان سیستان و بلوچستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر