کد خبر: 667971 A

شهردار منطقه ۴

شهردار منطقه ۴ تاکید کرد: همدلی و همسویی و هم‌‌‌افزایی در جلسه شورای اداری باعث پیشبرد اهداف مشترک می‌‌‌شود و آن چیزی جز خدمت‌‌‌رسانی به شهروندان نیست و با همکاری با یکدیگر معضلات و مشکلات را کاهش می‌دهیم.

به گزارش ایلنا، سیدعلیرضا حسینی در نخستین جلسه شورای اداری شرق تهران در منطقه ۴ گفت: برگزاری جلسه شورای اداری می‌‌‌تواند ضمن ایجاد همدلی و هم‌‌افزایی، بستر توسعه متوازن را در کلانشهر تهران فراهم کند.

وی ضمن خیرمقدم و فرارسیدن ایام سوگواری سالار شهیدان و هفته دفاع مقدس اظهار داشت: اصلی‌‌‌ترین هدف از قیام عاشورا امر به معروف و نهی از منکر بود و یکی از موارد آن ایجاد حکومت اسلامی است که به لطف الهی بعد از ۱۴ قرن این مهم با انقلاب اسلامی محقق شد و حفظ نظام و ارزش‌های نظام اسلامی و ایجاد رضایتمندی یک از اهداف انقلاب است که باید در حفظ آن با خدمت کوشا باشیم.

شهردار منطقه ۴ با بیان اینکه این جلسات می‌تواند منشأ خیر و رفع مشکلات شهروندان محلات شهر تهران باشد، تصریح کرد: همدلی و همسویی و هم‌‌‌افزایی در جلسه شورای اداری باعث پیشبرد اهداف مشترک می‌‌‌شود و آن چیزی جز خدمت‌‌‌رسانی به شهروندان نیست و با همکاری با یکدیگر معضلات و مشکلات را کاهش می‌دهیم.

حسینی افزود: منطقه ۴ با داشتن جمعیت بیش از یک میلیون نفر در کنار جمعیت شناوری که روزانه وارد این منطقه می‌‌شوند، دارای مشکلات و معضلات فراوانی است که با برگزاری این جلسات با حضور نماینده حاکمیت در منطقه موثر خواهند بود.

وی با تاکید بر اهمیت حضور شورایاران در این جلسه خاطرنشان کرد: شورایاران همکاران افتخاری مادر منطقه و محلات هستند و با توجه به شناخت از محلات و احصاء کمبودها، لذاحضور آنها در این جلسات بسیار مثمرثمر خواهد بود و می‌‌توانند در جهت پیشبرد اهداف و رسیدن به نتیجه مطلوب ما را یاری کنند.

سید علیرضا حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر