کد خبر: 667028 A

سامانه جدید پذیرش دانشجویان غیرایرانی دانشگاه تهران زیر نظر معاونت بین‌الملل و با همکاری پردیس کیش دانشگاه تهران توسط مرکز فناوری اطلاعات و فضای مجازی دانشگاه تهران راه‌اندازی شد.

به گزارش ایلنا، این سامانه در راستای توسعه هویت بین‌الملل دانشگاه تهران و فراهم سازی بستر مناسب برای تحصیل دانشجویان غیرایرانی در دانشگاه تهران به‌صورت تماما انگلیسی برای سهولت کار این دانشجویان، طراحی و پیاده‌سازی شده است.

این سامانه ( http://admission.ut.ac.ir/en ) به نحوی طراحی شده که متقاضیان تمامی مراحل ثبت درخواست، ارسال مدارک را می‌توانند به‌صورت الکترونیکی و غیرحضوری انجام دهند و در هر لحظه از روند پیشرفت درخواست خود آگاهی یابند.

ثبت نام در سامانه و تشکیل پروفایل کاربری( Sign up )،  امکان ثبت پیش‌نویس ( Draft ) و بازگشت برای تکمیل درخواست، امکان پیگیری مرحله به مرحله هر درخواست ( Tracking )، امکان ارسال پست الکترونیکی به کاربر بعد از تغییر هر مرحله، امکان درج چندین توصیه‌نامه در فرم ثبت نام و امکان درخواست خوابگاه همزمان با ثبت درخواست پذیرش برخی از امکانات این سامانه است.

نسخه کنونی این سامانه ویژه دوره‌های بین‌المللی که با زبان‌های غیرفارسی در دانشگاه ارائه می‌شود، پیاده‌سازی شده است.

واحدهای مختلف دانشگاه در صورت ارائه رشته‌های بین‌المللی می‌توانند با ارسال درخواست به معاونت بین‌الملل دانشگاه نسبت به بهره‌مندی از این سامانه اقدام کنند.

دانشگاه تهران فضای مجازی فناوری اطلاعات سامانه دانشجویان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر